1. HABERLER

  2. KONYA

  3. Milletvekili Erdoğan minibüs şoförlerini ziyaret etti
Milletvekili Erdoğan minibüs şoförlerini ziyaret etti

Milletvekili Erdoğan minibüs şoförlerini ziyaret etti

AK Parti Konya Milletvekili Hüsnüye Erdoğan, Konya Minibüsçüler Odasının Eski Garaj ve Adliye Sosyal Tesislerinde, minibüs şoförlerinin sorunlarını dinledi.

A+A-

Erdoğan ziyarette yaptığı konuşmada, herkesin işini Çanakkale ruhuyla yapması gerektiğini söyledi.

"Bu ruhun oluşmasını 15 Temmuz'da gördük diyen." Erdoğan, şöyle devam etti:

"Her kesimden insan hep birlikte vatanımıza ve geleceğimize sahip çıktı. Milletimizin kendine has özelliklerinden gelen duygular var. Vatan, millet, bayrak aşkı bizleri bir bütün yaptı. El Bab'takiler de Çanakkale ruhu ve felsefesiyle görevlerini yapmaya çalışıyor. Biz de burada vatanımız için elimizden geleni yapmaya devam ediyoruz. Sizlerin sorunlarını takip etmeye devam edeceğiz. Sorunlarınızın çözümü için elimizden geleni yapacağız."

Konya Minibüsçüler Odası Başkanı Muharrem Karabacak ise Erdoğan'ın ziyaretinden memnun olduklarını belirterek, "15 Temmuz'da hep birlikte kalleşlik gecesini yaşadık. Allah bir daha ülkemize böyle geceler yaşatmasın. O gece arkadaşlarımızla birlikte emniyet müdürümüzle görüştük. Bizim üstümüze düşen ne tür görev varsa  yapmaya hazırız dedik. Minibüslerimizin arkasına birlik ve beraberliğimizin güçlenmesi noktasında bayrağımızı asarak da mesaj verdik." diye konuştu.

HABERE YORUM KAT