1. HABERLER

  2. TÜRKİYE

  3. Milletvekili Ilıcalı, AFAD’ı ziyaret etti
Milletvekili Ilıcalı, AFAD’ı ziyaret etti

Milletvekili Ilıcalı, AFAD’ı ziyaret etti

Ak Parti Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı, Erzurum AFAD Müdürlüğüne ziyarette bulundu.

A+A-

Ak Parti Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı, Erzurum AFAD Müdürlüğüne ziyarette bulundu. Arama ve Kurtarma Teknisyenleriyle bir araya gelen Ilıcalı, AFAD Personelinin çocuklarına oyuncak dağıttı.

Ak Parti Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı, Erzurum İl Afet ve Acil Durum Müdürü Selahattin Karslı'yı makamında ziyaret etti. Ziyaret sırasında Karslı'dan TOKİ tarafından yaptırılan 5 yüz konutun ısı yalıtım çalışması için destek isteyen Milletvekili Ilıcalı, AFAD Genel Müdürlüğü ile iletişime geçti. AFAD Başkan Vekili Mehmet Halis Bilden ile telefonda görüşen Ilıcalı "Erzurum'da kış şartlarının ne kadar ağır geçtiğini biliyorsunuz. TOKİ tarafından yaptırılan 5 yüz konutumuz var. Bu konutların kış gelmeden mantolama çalışmalarının tamamlanması gerekiyor. Bu 5 yüz ailemizin maddi durumları iyi değil. Mantolama olmayınca doğalgaz masrafı artıyor. Kışın ağır şartlarında insanlarımızın mağdur olmaması için sizden talepte bulunuyoruz" dedi. Milletvekili Ilıcalı'nın 5 yüz aile adına bulunduğu talebe AFAD Başkanı Bilden olumlu yanıt vererek konutların mantolama işlemlerini yapacaklarını belirtti.

Ani Müdahale Ekibi Nöbet Biriminde teknisyenlerlede bir araya gelen Ilıcalı, AFAD'ın yaptığı çalışmaları, acil müdahale edilen durumları teknisyenlerden dinledi. AFAD personel lojmanları önünde oynayan çocuklarıda unutmayan Ilıcalı, miniklere oyuncak dağıttı.

HABERE YORUM KAT