1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Milletvekili İshak Gazel: Vatan hainleri milletimizden büyük bir tokat yemiştir
Milletvekili İshak Gazel: Vatan hainleri milletimizden büyük bir tokat yemiştir

Milletvekili İshak Gazel: Vatan hainleri milletimizden büyük bir tokat yemiştir

AK Parti Kütahya Milletvekili İshak Gazel, "Bizler bu yola kefenlerimizi giyerek çıktık. Vatan hainleri 15 Temmuz darbe girişiminde milletimizden büyük bir...

A+A-

AK Parti Kütahya Milletvekili İshak Gazel, "Bizler bu yola kefenlerimizi giyerek çıktık. Vatan hainleri 15 Temmuz darbe girişiminde milletimizden büyük bir tokat yemiştir" dedi.

Kütahya Zafer Meydanı'ndaki demokrasi nöbetinde koşuşan Gazel, "81 il meydanında milletimizin gösterdiği asil duruşla, iradesine engel olmak isteyenlere karşı, tank ve toplara karşı kendisini siper etmiş, darbe heveslilerinin heveslerini kursağında bırakmıştır.Kendi vatandaşına bomba atan, tankla ezen, kendi vatandaşına kurşun sıkan sivil asker polis ayırt etmeden her tarafa saldıran bu hain haddini bilmez şebekenin başı da mensupları da gereken cezayı alacaklardır.Milletimiz gerekeni yapmıştır ve yapmaya devam etmektedir. Vatan, millet ve bayrak sevdalısı on binler Kütahya Zafer Meydanı'nda "demokrasi nöbeti" ile devletinin yanında durmuştur. Fakat tehlike devam etmektedir inanıyorum ki bundan sonra da aziz milletimiz 81 il meydanında olduğu gibi Kütahya Zafer Meydanı'ndaki asil duruşunu, vatan ve millet için demokrasi nöbetine devam edecek, vesayete ve ihanet şebekelerine geçit vermeyecektir" ifadelerini kullandı. (EFE)

Milletvekili İshak Gazel: Vatan hainleri milletimizden büyük bir tokat yemiştir

HABERE YORUM KAT