1. YAZARLAR

  2. Said Bulut

  3. MİLLİ MAÇ…
Said Bulut

Said Bulut

Yazarın Tüm Yazıları >

MİLLİ MAÇ…

A+A-

 MİLLİ  MAÇ….. ESFELİ  SAFİLİN  VE  DECCAL  PKK…..  SIRTINI  PKK’YA  YASLAYANLAR….

 

Çok  enteresan  bir  gün  yaşadık. Bugünler de zaten  Konya’da  milli  takımın  maçları  oynandığı  için şehir  olarak  büyük  bir  heyecan  yaşadık. İşte  bugün  oynanan  Türkiye  Hollanda  maçında  milli takımımız  çok  iyi  oynayarak  Hollanda’yı  3 = 0  gibi  net  bir  skorla  geçti. Biz  bunun heyecanını  ve sevincini  yaşarken  Hakkari  Dağlıca’da  Esfeli  Safilin  ve  Deccal  PKK’nın  saldırı  haberini  duyduk.

Askerlerimizden  şehit  ve  yaralı  haberleri  geldi. Ülkemizde ki  insanların  içine  umutsuzluk, acı, yıldırma  ve  sindirme  gibi  durumları  enjekte  etmeye çalışan deccal  örgüte diyeceğimiz şey amacınıza ulaşamayacaksınız.Şehit olan insanlarımızın yakınlarının içine düşen acıyı ne kadar tarif   etmeye çalışsak da  boşuna olur. Sonuçta  ateş düştüğü yeri yakar. Ama Türkiye Cumhuriyeti devleti bu mücadeleyi zaferle sonuçlandırıp, deccal örgütü yok edecektir. Tam  milli takım maçının sevincini yaşarken bu acı haber sevincimizi kursağımızda bıraktı. Zaten son iki aydır bu kalleş saldırılar içimizi yakıyor. Bu  Emperyalistlerin, İran’ın  ve  Esedin  uşağı  olan  çakal  örgüt  dış  güçlerin maşalığını yaparak uluslararası güçlerin  hesaplaşma  aracı  oldu. Uzun  zamandır PKK’yı  çok fazla destekleyen,  Ortadoğu  ve  tüm  alanlarda  yükselen  Türkiye’ye karşı rahatsızlık duyan, ey  İran  ve  Almanya, sizler yenilmeye  mahkumsunuz. Zafer  inananlarındır.

 
Ey İran Suriye’de, Yemen’de, Irak’ta, Lübnan’da öldürdüğün Müslümanlardan dolayı ve  Türkiye’ye karşı PKK’ya verdiğin destekten dolayı, hesap vereceksin. Tüm yaptıklarının  karşılığını on misliyle ödeyeceksin. Tüm katlettiğin Müslümanların ve askerlerimizin intikamını tüm İslam Alemi birlik olup, size karşı güçlü bir mücadele verip, bunun sonucunda  tüm Müslümanlar muzaffer olacaktır.

Bu  dediklerim aynı şekilde Almanya içinde  geçerlidir. Tüm Emperyalistler içinde geçerlidir. Şehit olan askerlerimiz, polislerimiz ve  insanlarımız adına HDPKK çıkıp  PKK terör örgütünü kınadı mı, lanetledi mi? Peki, bizlerin PKK ile alakamız yok diyebildiler mi? Silah bırakın diyebildiler mi?

Ha kusura bakmayın HDP’nin kendini PKK’ya  yasladığını unutmuştum!!!!!!

Ey  HDP, sizlerin bu çirkef, iki yüzlü, kalleş ve kahpe tavırlarınızın da hesabı sorulacaktır. Sözde hep barış diyerek kendini cici göstermeye çalışan bu parti aslında,  hem barışın,  hem Kürtlerin, hem Müslümanların ve de İslam’ın düşmanıdır. İndirin şu maskelerinizi Emperyalist maşalar. Millet gerçeği görüyor. Bu HDPKK’nın yaptığı kalleşliklerden dolayı erken seçimde millet bu terör partisine tokadı vuracaktır. Sonuç olarak tüm şehit olan askerlerimize, polislerimize ve tüm insanlarımıza Allahtan Rahmet  ve  ailelerine sabrı cemil niyaz ediyorum. Tüm Şehitlerimize Allah rahmet eylesin. Tüm zalimleri de Allah kahretsin.  Aminnn.

VESSELAM.   

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT