1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Muratpaşa muhtarları İstanbul turunda
Muratpaşa muhtarları İstanbul turunda

Muratpaşa muhtarları İstanbul turunda

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, belediyenin düzenlendiği organizasyonla 2 günlük İstanbul kültür turuna çıkan 30 mahalle muhtarı ve eşlerini...

A+A-

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, belediyenin düzenlendiği organizasyonla 2 günlük İstanbul kültür turuna çıkan 30 mahalle muhtarı ve eşlerini Kent Meydanı'ndan uğurladı.

Muratpaşa Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü'nün düzenlediği organizasyonla Muratpaşa'da 30 mahalle muhtarı eşleriyle birlikte 2 günlük İstanbul kültür turuna çıktı. Topkapı Sarayı, Ayasofya, Sultanahmet, Dikilitaş, Yerebatan Sarnıcı, Arkeoloji Müzesi, Kapalı Çarşı, Dolmabahçe Sarayı, Süleymaniye Camii gibi İstanbul'un kültürel değerlerini gezileceği gezi için muhtarlar Cuma akşam saatlerinde Muratpaşa Kent Meydanı'ndan hareket etti.

Muhtarları İstanbul'a yolcu eden Belediye Başkanı Ümit Uysal, muhtarların Muratpaşa'da gerçekleştirilen hizmetlerin en önemli paydaşları olduğunu belirterek, "Sizler de en az bizim kadar bu hizmet yarışında yer alıyorsunuz. Bu yoğun tempo içinde tarih ve kültürle dolu dolu geçecek bir hafta sonunun tadını çıkarmanızı diliyorum" dedi.

Muratpaşa muhtarları İstanbul turunda

HABERE YORUM KAT