1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Net Kombi Servisi - Kombi Tamiri
Net Kombi Servisi - Kombi Tamiri

Net Kombi Servisi - Kombi Tamiri

A+A-

Isıtma ve sıcak su ihtiyaçlarını bir arada toplayan, çok yönlü kullanıma sahip kombiler bazı dönemlerde değişik nedenlere bağlı olarak kombi tamiri hizmeti gerektirebilmektedir.  Oluşan sorunların çözümü için profesyonel bir hizmet ağına sahip Net Kombi Servisi beklediğiniz hizmeti üstün kalitede size sunacaktır. 2005 yılından itibaren İstanbul ve tüm ilçelerine hizmet veren firma, marka ve model uzmanlığı açısından Türkiye piyasasına fark yaratmıştır. Sıradan firmalarda sorunun kaynağı anlaşılmadığı için yenisi ile değiştirilmesi gerektiği yönündeki çözümlere alternatif, işin uzmanı kişiler tarafından gereksiz yere parça değişime başvurulmamaktadır. Aldığınız her hizmette hem zaman hem de hizmet kapsamı bakımından farkı sonuna kadar hissedersiniz.

kombi-tamiri2.jpg

Ne Zaman Kombi Tamirine İhtiyaç Olur?

Kombinin tamire ihtiyacı olması demek, iki yönlü olarak düşünülebilir. Birincisi verimli çalışma potansiyelini artırmak için rutin bakımının yapılması ve daha iyi hale getirilmesi, ikinci olarak da kombi parçalarında sorun yaşanması, genel işleyişi aksatan bir durum olması halidir.  Yani ne zaman ki kombi tamiri firmasına ihtiyaç duyarsanız o zaman çözülmesi gereken bir sorun var demektir.  Meydana gelen sorunların akabinde kombi kullanıcıları marka ve model bilgisi vererek servisten yardım talebinde bulunabilirler. Eğer sorun telefonda halledilebilecek kadar kolaysa, bazen doğrudan müdahaleye gerek kalmadan birkaç dakikada kombi tamiri   çözümü sağlanabilmektedir. Bu dibi haller genelde kombi düğmesinin kontrol edilmemesi, sigorta kapalı konumda olması gibi durumlar nedeniyle firmadan talep edilmesi ile görülür. En basit sorundan en karmaşık ve çözümü zor görünen problemlere kadar kombi tamiri hizmeti Net Kombi tarafından verilmektedir.

Kombi Tamiri Kombide Nasıl Etki Yaratır?

Kullanıcılardan bazıları, kombinin yeni alınması sonrasında bir sorun oluştuğunda tamir yaptırmanın problem yaratıp yaratmadığı konusunda soru işaretleriyle karşılaşabiliyorlar.  Ancak eski ya da yeni fark etmeksizin kombi tamiri ile hedeflenen, yaşanan sorunun giderilmesi adına en iyi yardımı size vermektir. Amacı iyileştirme olan bir uygulama profesyonel kişiler tarafından yapıldığında kombi ömrünü uzatır, ondan bir şey almaz.  Ancak kombiye yanlış bir uygulama yapılırsa, bu durumda kombi tamiri hizmeti beraberinde yıpranma durumunu da getirmiş olur. Yani aslında kombinizin zarar görüp görmemesi durumu alanında uzman birinin müdahale edip etmemesiyle yakından. Doğru müdahale kombide hiçbir sorun açmaz.

Sorun Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Kombinizde sorun olduğunda bunu anlamak için sorun türüne göre değerlendirme yapmak gerekir. Yani kombide iç sisteme dair bir sorun olduğunda genelde arıza kodu ile sorunu ekrana yansıtır ve genelde çalışmaz. Bu harf ve rakamdan oluşan kod, zaten sorunun kaynağını ifade eden göstergelerdir. Eğer bu göstergeler yoksa, ısıtma sorunları, ev içinin ve suyun bir türlü ısınmaması, su damlaması, kombinin hiç çalışmaması benzeri durumlar yaşanabilir. Sorun oluştuğunda kombi tamiri için bilinçsiz bir müdahalede bulunmadan uzmanlardan yardım almanız önerilir. Olası daha büyük sorunların önlenmesi için bu önemli bir noktadır. Ancak kombi tamiri yardımı öncesinde elektrik ve açma kapama bölümlerinin doğru olduğundan emin olunuz. Ayrıca ekranda bir kod görünüyorsa da bunu servis yetkilisine mutlaka iletiniz.

Ses Çıkarma Sorunu

Kombinizin tamire ihtiyacı olduğunun bir kanıtı da çok ses çıkarmasıdır.  Su dolu alanda fazla hava olması gibi nedenlerle kombi servisi ihtiyacı görülebilir. Kısa süreli olmayan ve rahatsızlık verecek boyuttaki sorunlarda kombi tamiri başvurusu yapabilirsiniz. Bu noktada genel olarak kombi tamiri fiyatlarından da bahsetmek gerekiyor. Fiyatlandırmada, meydana gelen kombi sorununun basit mi yoksa karmaşık mı olduğu belirleyici olacaktır.  Firma ve hizmetler hakkında daha detaylı bilgi için www.netkombiservisi.com adresini görebilirsiniz.

İstanbulun Tüm Bölgelerine 7/24 Kombi servisi hizmetimiz vardır.

Tel: 0212 627 27 22

7/24 Acil kombi servisi Tel: 0542 653 50 33

Web Sitemiz: http://www.netkombiservisi.com

HABERE YORUM KAT