1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Niğde'de TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı açıldı
Niğde'de TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı açıldı

Niğde'de TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı açıldı

NİĞDE (AA) - Niğde'de TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı açıldı.Şehit Gökhan Altınalan Ortaokulundan yapılan yazılı açıklamaya göre, Şehit Gökhan Altınalan...

A+A-

NİĞDE (AA) - Niğde'de TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı açıldı.

Şehit Gökhan Altınalan Ortaokulundan yapılan yazılı açıklamaya göre, Şehit Gökhan Altınalan ve Melikşah İmam Hatip Ortaokulunda Zeka Oyunları Atölyesi ve TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı sergisi açıldı.

Şehit Gökhan Altınalana Ortaokulu Müdürü Veysel Aşgın sergisinin açılışında yaptığı konuşmada, TEOG sınavlarında en az bir şampiyon çıkaran öğretmenlere teşekkür ederek, şunları kaydetti:

"Onlarla Niğde'de bir ilki daha başarmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Öğrencilerimize ders ve sınıf ortamı dışında ihtiyaç duydukları bir sosyal alan daha kazandırdık. Zeka oyunları atölyemiz sayesinde öğrencilerimiz daha verimli zaman geçirecek ve çevrelerinde olmayan bir alan ile ilgilenmiş olacaklar. Bu sayede zararlı alışkanlıklardan ve internet bağımlılığının ağına düşmekten kurtulacaklar. Bilim fuarımızın ve Zeka Oyunları Atölyemizin hayata geçmesinde emek veren tüm öğretmen arkadaşlarıma teşekkür ederim."Etiketler :

HABERE YORUM KAT