1. HABERLER

  2. TÜRKİYE

  3. Olimpiyatlara Denizli havlusu
Olimpiyatlara Denizli havlusu

Olimpiyatlara Denizli havlusu

Rio Olimpiyatları'na katılacak milli takım sporcuları için Denizli'de özel havlu üretildi- DENİB Başkanı Kocasert: - "Ülkemizin başarısı için tanıtımı için terlerini akıtacak milli takım sporcularımızın havluları bu yıl Made by Denizli etiketiyle ve Turke

A+A-

DENİZLİ (AA) - Denizli'de 2016 Rio Olimpiyatları'na katılacak milli takım sporcuları için özel havlu üretildi.

Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) Başkanı Süleyman Kocasert, gazetecilere yaptığı açıklamada, 5-21 Ağustos'ta düzenlenecek 2016 Rio Olimpiyatları'na katılacak milli takım sporcuları, teknik heyet ve idareciler için Denizli havlusu ürettiklerini ifade etti.

Olimpiyatların en büyük spor organizasyonu olduğuna işaret eden Kocasert, şöyle konuştu:

"100'ün üzerinde ülkeden, on binlerce sporcu, basın mensubu ve milyonlarca seyircinin bir araya geldiği bu tür organizasyonlar ülke tanıtımı için çok önemli. Biz de bu fırsatı iyi değerlendirelim istedik. Milli takım sporcularımızın havluları bu yıl 'Made by Denizli' etiketiyle ve 'Turkey Discover The Potential' sloganı ile Denizli'de üretildi. Biliyoruz ki artık yeni logosuyla, sloganıyla, imajıyla ve yeni renkleriyle Türkiye, farklı bir şekilde tanıtılmaya ve dünyada adını duyurmaya başladı. Tarihsel bir geçmişe sahip olan Türk havlusu, bu vesile ile bir kez daha birçok ülkenin temsilcilerinin bir arada olduğu bir organizasyonda lanse edilecek."

HABERE YORUM KAT