1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Ömer Onan’dan Aziz Yıldırım’a teşekkür
Ömer Onan’dan Aziz Yıldırım’a teşekkür

Ömer Onan’dan Aziz Yıldırım’a teşekkür

Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı'nın Genel Menajer Yardımcısı Ömer Onan, takıma dahil edilen oyuncular için bilgi verdi ve desteklerinden ötürü Aziz Yıldırım'a teşekkür etti.

A+A-

Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı'nın Genel Menajer Yardımcısı Ömer Onan, bu sene kadroya takviye edilen Nunnaly ve Ahmet Düverioğlu ile ilgili bilgi verdi.

Geçen sezon oynayan takımı muhafaza ettiklerini belirten Onan, "Geçen sezon oynayan takımımızı muhafaza ettik. Bu bizim için çok zorlu bir süreçti. Vesely ve Udoh'u takımda tuttuk. Aynı zamanda Ricky Hickman'a tekrardan teşekkür ediyorum. İyi karakterli, düzgün bir oyuncuydu. Bize çok katkısı oldu. Bundan sonraki takımında da başarılar diliyorum" dedi.

"Yabancı oyuncu transferini bitirdik"

Ahmet Düverioğlu'ndan çok şey beklediklerini ifade eden Ömer Onan, "Daha önce de sizlere söylediğim gibi, Ricky Hickman'ın yerine skorer forvet bakıyorduk. Amerika'da Yaz Ligi'ndeydik. Oyuncu ve menajeri ile konuştuk. James Nunnally ile sözleşme imzaladık. İyi ve aşama kaydedecek bir oyuncu. 26 yaşında. Bu sene İtalya Ligi'nin sayı kralı ve ligin MVP'si seçildi. Sezonun ilk 1-2 ayından sonra hep aynı şekilde oynamış, takım oyuncusu ve düzgün bir karaktere sahip. Amerika'da 1-2 gün birlikte olma fırsatı yakaladık. İnşallah o da çok başarılı olur. "Hoş geldin" diyoruz. Türkiye'den de Ahmet Düverioğlu ile anlaştık. O da Anadolu Efes'te oynuyordu. Pivot mevkiinde, 2.10 boyunda, 23 yaşında genç bir arkadaşımız. Ondan da çok şeyler bekliyoruz. Lig ve Avrupa maçlarında bize çok yardımcı olacaktır. Bu sene dediğim gibi hem takımı koruduk hem de daha ihtiyacımız olan mevkilere takviye yaptık. Bu sezon çok yoğun olacak. Belki bir tane daha Türk oyuncu takviyesi yaparız ama bunun dışında yabancı oyuncu transferimizi bitirdik" açıklamasını yaptı.

"Başkanımıza ve yönetime teşekkür ediyorum"

Bu sene kombinelere çok fazla ilgi olduğunu söyleyen Onan, "Başkanımıza ve tüm yönetime teşekkür ediyorum. Herkes çok büyük fedakarlık yaptı. Aynı zamanda kombinelerimize çok yoğun ilgi var. Taraftarlarımıza teşekkür ediyoruz. 7 Ağustos'ta kombine satışlarımızı sonlandırıyoruz" diye konuştu.

HABERE YORUM KAT