1. HABERLER

  2. SPOR

  3. 'Öncelikli hedefimiz ilk 4'
'Öncelikli hedefimiz ilk 4'

'Öncelikli hedefimiz ilk 4'

Spor Toto Süper Lig'de 29 puanla lider durumda bulunan Medipol Başakşehir'in kulüp başkanı Göksel Gümüşdağ, "Öncelikli hedefimiz ilk dört içinde olmak." dedi.

A+A-

Spor Toto Süper Lig'de 29 puanla lider durumda bulunan Medipol Başakşehir'in kulüp başkanı Göksel Gümüşdağ, şampiyonluğu konuşmanın erken olduğunu söyledi.

Ligde 11. haftayı geride bıraktıklarını ve önlerinde 23 maçlık bir periyot olduğunu belirten Gümüşdağ, AA muhabirine yaptığı açıklamada, takımın şampiyonluk iddiasıyla ilgili olarak, "Bunlar için çok erken. Kulübümüzün mali yapısını biliyoruz, imkanlarımızı biliyoruz. Tabii futbol her türlü neticeye açık. Öncelikli hedefimiz ilk dört içinde olmak." dedi.

Uzun bir sürecin kendilerini beklediğini vurgulayan Gümüşdağ, "Bizim için hiçbir maçın diğerinden farkı yok. İyi oynayarak Türk futboluna katkı sağlamak amacındayız. Marka değerini artırarak, futbolun güzel yönlerini ortaya koyarak mücadelemizi son haftaya kadar sürdürmek istiyoruz." diye konuştu.

Medipol Başakşehir olarak iki yıldır ilk dört içinde yer aldıklarını hatırlatan Göksel Gümüşdağ, "Avrupa'ya gitme hakkı kazanıyoruz. Yeni bir kulübüz ve tecrübelerimiz az. Avrupa ile ilgili deneyimler kazanmaya başladık. Üçüncü yılımızda öncelikli hedefimiz ilk 4 içinde yer almak." ifadelerini kullandı. 

HABERE YORUM KAT