1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. "Operasyonculara kul köle olacak bir siyasi kadro yok burada"
"Operasyonculara kul köle olacak bir siyasi kadro yok burada"

"Operasyonculara kul köle olacak bir siyasi kadro yok burada"

Adalet Bakanı Bozdağ, "AK Parti'ye dönük operasyon başarılı olamadı. Neden olamadı? Çünkü operasyonculara kul köle olacak bir siyasi kadro yok burada." dedi.

A+A-

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, partisinin Yozgat Belediyesi Büyük Sinema ve Kültür Merkezi'nde düzenlediği İl Danışma Meclisi Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, AK Parti'nin milleti için hizmet siyaseti ürettiğini ifade ederek, ne CHP ne de MHP'nin kendileri gibi her daim siyasetin içerisinde halkıyla beraber çalışma yürütmediğini belirtti. 

''Operasyonculara kul köle olacak bir siyasi kadro yok burada''

Bozdağ, milletten başka AK Parti'ye kimsenin operasyon yapamayacağının altını çizerek, ''Başkaları AK Parti'ye dönük operasyon çekemez. Ne paralel çete bunu yapabilir, ne başka çeteler yapabilir. Dikkat edin CHP’ye operasyon çekildi, geçmişte, kaset operasyonu. Muvaffak oldu mu? Oldu. Genel başkan değişti.MHP’ye operasyon çekildi, genel başkan yardımcılarının neredeyse tamamı değişti. AK Parti'ye dönük operasyon başarılı olamadı. Neden olamadı? Çünkü operasyonculara kul köle olacak bir siyasi kadro yok burada." ifadelerini kullandı.

"2019’ kadar ne yerel ne de genel seçim var"

Türkiye'nin gelişmesi ve değişmesinin bütün hızıyla devam ettiğini anlatan Bakan Bozdağ, şunları söyledi:

''Önümüzdeki dönem için büyük fırsatlar var. 2019’ kadar ne yerel ne de genel seçim var. Seçimsiz bir dönem siyaset için alın teri dökmek için yeterince bir zamana sahibiz. Bunu iyi kullanacağız. 2019’a gelirken Türkiye değiştiği gibi Yozgat’ta bundan payını alarak değişecek."

HABERE YORUM KAT