1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Ortalığı karıştıran sözler! Taraftar küplere bindi
Ortalığı karıştıran sözler! Taraftar küplere bindi

Ortalığı karıştıran sözler! Taraftar küplere bindi

Galatasaray 2. Başkanı Cengiz Özyalçın'ın, Sneijder için, "Satabiliiz." dediği iddia edildi. Bu sözler taraftarlardan büyük tepki gördü.

A+A-

Jose Mourinho'nun Manchester United'ın başına geçmesinin ardından İngiliz ekibinin, Hollandalı oyuncunun menajeriyle temas kurması sonrası sarı-kırmızılı yönetimin, Wesley Sneijder'in satılmasını masaya yatırdığı öğrenildi.

Galatasaray İkinci Başkanı Cengiz Özyalçın'ın yakın çevresine, Hollandalı 10 numara için, "Sneijder'i 7.5 milyon Euro'ya satabiliriz. Buradan gelecek parayla elimiz çok rahatlayacak" dediği iddia edildi. 32 yaşındaki yıldıza ABD'den de teklifler geldiği öğrenildi.

Takımın en önemli yıldızı olarak kabul edilen Sneijder hakkında verilen bu karar sarı kırmızılı camiada büyük tartışma yarattı. Taraftarların büyük bölümü Twitter'da 'Sneijder'i satanı biz de satarız' başlıklı hashtag açarak, Hollandalı yıldızın satılması kararına tepki gösterdi. Bazı taraftarların görüşleri şöyle:

@aziz_ustell
Cengiz Özyalçın gene ağzına hakim olamaz başlar konuşmaya: "Mehmet Topal'ı aldık; Sneijder'i sattık!" Bu nasıl bir gevezelik tutkusudur!!

‏@CimbomInfo
Wesley Sneijder'in satılacağı yönünde haberler yapılıyor. Uyarıyoruz; Sneijder'i satanı biz de satarız.

HABERE YORUM KAT