1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Oyuncu Umay Anadolu Kaboğlu ezana küfretti
Oyuncu Umay Anadolu Kaboğlu ezana küfretti

Oyuncu Umay Anadolu Kaboğlu ezana küfretti

Genç oyuncu Umay Anadolu Kaboğlu sosyal medyada yazdığı bir mesajla tepki çekti.

A+A-

15 Temmuz'da terörist darbe girişiminin püskürtüldüğü sırada Umay Anadolu Kaboğlu isimli sözde oyuncunun minarelerden okunan ezana ağır küfürler ettiği ortaya çıktı.

Twitter hesabından “Ya ezanınızı s… şu an çok afedersiniz balkondan atlamama şu kadar kaldı” şeklinde skandal bir tweet atan Kaboğlu büyük tepki toplayınca önce hesabını kapattı sonra da hesabının "hacklendiğini" öne sürdü.

tweet-017.jpg

Oyuncu Kaboğlu'nun daha önce Ömrüm Sessiz Bir Çığlık, Bugünün Saraylısı,Filinta gibi dizilerde roller aldığı öğrenildi.

En son Filinta dizisinde "Nihan" karakteriyle rol alan Kaboğlu diziye 38. bölümde dahil oldu. Fotocu Abdullah'ın arkadaşının kızını canlandırd.Avrupa'dan gelen Nihan zabit-Ajan Ahmet'le istihbarat için çalışıyordu.

"BİRKAÇ BÖLÜM ROL ALDI, HİÇBİR BAĞIMIZ YOKTUR"

Filinta dizisi, tepkiler üzerine Umay Anadolu Kaboğlu ile ilgili sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı:

"Umay Anadolu Kaboğlu isimli oyuncunun ne Filinta ile ne de TRT ile herhangi bir bağı bulunmamaktadır. Geçmişte, dizimizde birkaç bölüm rol almıştır. Ancak şu anda hiçbir bağı yoktur. Açıklamalarını şiddetle kınıyoruz. Kamuoyuna duyurulur..."

Filinta dizisini sevenler Kaboğlu'nun bundan sonra dizizde hiçbir şekilde görülmemesini istiyor. TRT'nin ve diğer kanalların da dini değerler düşmanı bu oyuncuya herhangi bir dizisinde oyunculuk vermemesini bekliyor.

HABERE YORUM KAT

2 Yorum