1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. ÖZEL TASARIM DOĞUM GÜNÜ HEDİYESİ
ÖZEL TASARIM DOĞUM GÜNÜ HEDİYESİ

ÖZEL TASARIM DOĞUM GÜNÜ HEDİYESİ

Özel Tasarım Doğum Günü Hediyesi

A+A-

Bir insanın çevresindeki birçok insan tarafından hatırlanmayı istediği en önemli gün doğum günüdür. İnsan, doğum gününü kutlamak istemese dahi kendisini sevenlerin en azından bir telefon etmesini, bir mesaj çekmesini gizli gizli ister. Doğum gününü kutlayacaklar ne eşiyle ne de çocuklarıyla sınırlı değildir. Bu özel günü kutlayacak olanlar da onu bir nebze olsun sevindirmek isterler. Yakınındakiler ise bir nebzeden daha fazla sevinmesini, daha da mutlu olmasını hedeflerler.

Doğum günü gelen insana verilecek bir hediye onun sizin gözünüzde ne kadar değerli ve ne kadar önemli olduğunu bilmesini sağlayacaktır. Sevdiği kadar da sevildiğini görecektir. Belki sadece bir kupa belki de çok güzel bir tarza sahip kalemlik alacaksınız. Önemli olan doğum günü hediyesi olarak ne aldığınız değil onun ne kadar özel olduğunu ona hissettirebilmeniz. Klasik ve standart bir resim çerçevesi, 360 derece dönen küp şeklindeki bir resim çerçevesi ile aynı etkiyi oluşturamaz.

Kişiye Özel Doğum Günü Hediye Fikirleri

Sevdiğiniz, değer verdiğiniz bir insan için klasik hediyeler yerine kişiye özel doğum günü hediyeleri fikirleri geliştirmelisiniz. Fotoğrafçılıkla ilgilenen bir sevdiğinize lens şeklindeki muglar ya da cep telefonunu DSLR’ye dönüştürebilen lens seti düşünebilirsiniz. Devamlı seyahat eden bir dostunuza saat ve kravat için seyahat kutusu verebileceğiniz gibi ufak bir kutu içerisinde birleştirilmiş güzellik seti de hediye edebilirsiniz. Evinde nakit ya da mücevher bulunduran, belki de bunlarla seyahat etmek zorunda kalan bir yakınınızın daha güvende olabilmesi için kitap şeklinde kasa tercih edebilirsiniz. Zevk ve seçim hakkı size aittir ama beğenme ve etkilenme hakkının da hediye vereceğiniz kişiye ait olduğunu unutmamalısınız.

Monitör üzerine yerleştirilecek bir takıdan buzdolabı magnetlerine, en iyi kardeş madalyasından en iyi abla ödülüne, anahtarlıktan kalem setine varana kadar önünüzde bir sürü seçenek var. Vereceğiniz hediyeler ne kadar tasarım sahibi ve ne kadar zeka ürünüyse hediye verdiğiniz kişiyi de o kadar şaşırtabilir ve o kadar sevindirebilirsiniz. Kırtasiyeden alınacak bir pilot kalem belki çok işine yarayabilir ama asla düşünülerek, tasarlanarak üretilmiş bir pilot kalemin ayrıcalığını veremez. Çok pahalı ama senede 1-2 gün dışında kullanmayacağı bir saat alabilecek gücünüz olabilir fakat devamlı kolunda sizin hediye ettiğiniz tasarım ve rahat bir saat görebilmenin mutluluğu parayla ölçülemez.

Tasarım Hediyenin Adresi Qtoo.com.tr

Sevdiklerinize, yakınlarınıza sizin için ne kadar değerli olduklarını hissettirebilmek istiyorsanız, güvenilir ve kaliteli ürünleri sergileyen Qtoo.com.tr'ye kesinlikle bakmalısınız. Tasarım sahibi ve özgün fikirlerden beslenen ürünleri Qtoo.com.tr güvencesiyle rahatlıkla sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

 

HABERE YORUM KAT