1. HABERLER

  2. ASAYİŞ

  3. Paris’te asansör kazası bir çocuğun hayatına mal oldu
Paris’te asansör kazası bir çocuğun hayatına mal oldu

Paris’te asansör kazası bir çocuğun hayatına mal oldu

Paris'te bir alışveriş merkezinin asansörünün koparak düşmesi sonucu asansörden çıkarken kapı ile asansör arasında sıkışan 5 yaşındaki çocuk...

A+A-

Paris'te bir alışveriş merkezinin asansörünün koparak düşmesi sonucu asansörden çıkarken kapı ile asansör arasında sıkışan 5 yaşındaki çocuk hayatını kaybetti.

Paris'te bir alışveriş merkezinde gezmeye gelen 5 yaşındaki çocuk ile anne ve anneannesi elim bir kazanın mağduru oldu. Zemin kat ile birinci kat arası saydam asansöre binen ailenin 5 yaşındaki çocuğunun asansörden iniş anında halatların koptuğu öğrenildi. Aniden düşüş yapan asansörden çıkmak üzere olan küçük çocuk göğüs hizasında kapı ile asansör arası sıkışarak can verdi. Görgü tanıklarının açıklamalarına göre olay üzerine çığlıkların koptuğu AVM'de bulunan yaklaşık bin kişinin polis tarafından dışarı çıkarıldığı açıklandı.

Öte yandan elim kazaya şahitlik edenler için özel psikolojik destek hattı kurulduğu ayrıca savcılık tarafından kasıtsız adam öldürme suçu ile soruşturma açıldığı bildirildi.

İHA

HABERE YORUM KAT