1. HABERLER

  2. ASAYİŞ

  3. Park yakınına bırakılan televizyon kontrollü şekilde patlatıldı
Park yakınına bırakılan televizyon kontrollü şekilde patlatıldı

Park yakınına bırakılan televizyon kontrollü şekilde patlatıldı

Şanlıurfa'da parkın kenarına bırakılan eski bir televizyon, içinde bomba olabileceği şüphesiyle kontrollü şekilde patlatıldı.

A+A-

Şanlıurfa'da parkın kenarına bırakılan eski bir televizyon, içinde bomba olabileceği şüphesiyle kontrollü şekilde patlatıldı. Patlama sesi ise vatandaşlarda korkuya neden oldu.

Edinilen bilgiye göre, Şanlıurfa'nın Haliliye ilçesine bağlı Ulubatlı Mahallesi'nde vatandaşların yoğun olarak gittiği Turgut Özal Parkı'nın köşesinde gece saat 22.30 sıralarında eski bir televizyon olduğunu fark eden vatandaşlar, bomba yerleştirilmiş olabileceği şüphesiyle polise haber verdi. Olay yerine gelen polisler, çevrede inceleme yaptıktan sonra bomba imha uzmanlarını çağırdı. Televizyon üzerinde inceleme yapan bomba imha uzmanları, televizyonu kontrollü bir şekilde fünye ile patlattı. Patlamanın çıkarttığı ses birçok yerde duyulurken, vatandaşlar terör saldırısı olabileceği düşüncesiyle kısa süreli korku yaşadı. Patlama sesini duyan vatandaşlar televizyonun kontrollü şekilde patlatıldığını öğrenince rahat bir nefes aldı.

Televizyonun kimin tarafından bırakıldığı konusunda araştırmaların devam ettiği öğrenildi.

Park yakınına bırakılan televizyon kontrollü şekilde patlatıldı

HABERE YORUM KAT