1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Pimaş Tıkanmasına çözümler
Pimaş Tıkanmasına çözümler

Pimaş Tıkanmasına çözümler

Tıkalı Pimaşı açma işlemini hemen halletmezsek evimizin bahçesine çıkan pis suyun toprağı çürüteceği buda ekili dikili alanlara zarar vereceği unutulmamalıdır.

A+A-

Robotla kırmadan pimaş açma işlemleri oldukça önem arz eden ve sorunun teknoloji kullanılmadan çözülemeyen bir işlemdir. Pimaş boruları evlerden işyerlerinden sanayi kuruluşlarından atılan atıkların kanalizasyon borularına naklini yapan bir nevi köprü görevi gören çok önemli bir araçtır. Pimaş borularında meydana gelebilecek bir sıkıntının aynı zamanda evimize işyerimize ofisimize ya da kahvehanemize pis koku su baskını rutubet olarak geri döneceği unutulmamalıyız. Bu da ticari işyerlerinde işyeri sahiplerinin prestij ve büyük maddi zararlarla karşı karşıya kalması demektir. Evlerde ise ev hanımlarının günlük işlerini yapamama su baskını havasızlık pis koku ve buna bağlı olarak bulaşıcı hastalıkları gündeme getirmektedir.

islem.jpg

Pimaş açma işlemini hemen halletmezsek evimizin bahçesine çıkan pis suyun toprağı çürüteceği buda ekili dikili alanlara zarar vereceği unutulmamalıdır. Farkında olmadan birçok işlevi olan pimaş boruları ne kadar büyük olursa olsun lavabolardan atılan yemek artıkları sıvı yağ özellikle emici özelliği olan bez ıslak mendil tuvalet kâğıdı gibi cisimler pimaş borularında tıkanıklıklara neden olmaktadır. Pimaş açma işlemi eski tip yöntemler ile yapılamayacak kadar önemli ve zor bir iştir. Tesisatın komple sökülüp takılması haftaları alabilir evinizin etrafını köstebek yuvasına çevirebilir sizlere dolaylı ya da dolaysız masraflar çıkartabilir en kötü yanı ise evinizde lavabo mutfak ve banyo dâhil hiçbir yeri kullanamayabilirsiniz.

Pimaş aç işlemi için bunca sıkıntıya kesinlikle değmez. Gelişen teknolojiyi yakından takip eden sorunları geniş açıdan inceleyen ve çözüm üreten öncü kurumsal firmamız bu konuda da gerekeni yapmak için sizlerin yanındadır. Pimaş aç işlemi için gerek teknoloji gerekse ekip anlamında alanında liderdir. Pimaş açma işleminizi kırmadan deşmeden dökmeden dakikalar içinde yaparız.

Pimaş aç işlemini bu iş için özel olarak getirttiğimiz robotik cihazlar ve işin ehli olan uzman ekiplerimizle hallederiz. Nasıl mı? Öncelikle en olumsuz şartlarda dahi görüntü çekebilen robotik kameramızı boru içine göndeririz ve buradan gelen görüntülerle sorunu tespit ederi. Pimaş aç işlemi için özel olarak üretilen pimaş açıcı robotumuz ile tıkalı olan bölgeye uzman ekiplerimiz aracılığı ile yüksek basınçlı su uygularız ve sorunu çözeriz.

Daha detaylı bilgiler için; http://www.tufantesisat.com.tr/istanbul-pimas-acma/


 

HABERE YORUM KAT

1 Yorum