1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Polis operasyonu tamamlayıp öğrencilerle futbol oynadı
Polis operasyonu tamamlayıp öğrencilerle futbol oynadı

Polis operasyonu tamamlayıp öğrencilerle futbol oynadı

Adana Emniyet Müdürlüğü ekipleri, kaçakçılık ve hırsızlık gibi olaylarının yoğun yaşandığı mahallelere operasyon düzenledi, Polisler, operasyon sonrası öğrencilerle futbol oynadı.

A+A-

Adana İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı, Terörle Mücadele, Özel Harekat, Uyuşturucu ile Mücadele, Asayiş, Çevik Kuvvet Şube müdürlüklerine bağlı ekiplerden oluşan 500 polis, merkeze bağlı Dağlıoğlu, Gülbahçesi, Yenibey, Barbaros ve Hürriyet mahallelerinde suçlulara karşı operasyon düzenledi.

Toplumsal Olaylara Müdahale Aracı (TOMA) ve çok sayıda ağır silahlı zırhlı araçlarla mahallelerde güvenlik önlemi alındı.

Operasyonda, FETÖ'nün darbe girişimi sırasında Gölbaşı Özel Harekat Daire Başkanlığına yapılan saldırıda şehit olan Emniyet Müdürü Dursun Acar’ın isminin verildiği zırhlı ve silahlı polis aracı da görev aldı.

Adana Emniyet Müdürü Osman Ak da helikopterle havadan operasyonu koordine etti.

Operasyonun ardından öğrencilerle futbol maçı

Polis ekipleri, operasyon sonrası Gülbahçesi Mahallesi'ndeki Mahmud Sami Ramazanoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesindeki öğrencilerle bir araya geldi.

Burada polisler öğrencilerle sohbet edip, hatıra fotoğrafı çektirdi.

Daha sonra operasyonda görev alan Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğünde görevli polisler, öğrencilerle okulun bahçesinde futbol maçı yaptı.

Maç sonunda polisler ve öğrenciler, Türk bayrağı açıp birlikte İstiklal Marşı okudu.

HABERE YORUM KAT