1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Sarıkaya'da "Yarınlar Bizimdir" oyunu sahnelendi
Sarıkaya'da "Yarınlar Bizimdir" oyunu sahnelendi

Sarıkaya'da "Yarınlar Bizimdir" oyunu sahnelendi

YOZGAT (AA) - Aydıncık Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından 15 Temmuz Şehitlerini anmak amacıyla, SODES projesi kapsamında hazırlanan "Yarınlar...

A+A-

YOZGAT (AA) - Aydıncık Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından 15 Temmuz Şehitlerini anmak amacıyla, SODES projesi kapsamında hazırlanan "Yarınlar Bizimdir" adlı oyun Sarıkaya Sarızeybek Şehit Yılmaz Gündüz Sinema ve Tiyatro Salonu'nda lise öğrencilerinin gösterimine sunuldu.

Tiyatro oyununu, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Esen, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Haluk Temur ve öğrenciler izledi.

Oyun sonunda konuşma yapan İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Esen, güzel bir proje hazırlayıp hayata geçirdikleri için Aydıncık Çok Programlı Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencilerine teşekkür etti.

Tarihte herkesi çok etkileyen belirli olaylar olduğunu belirten Esen, "İleride sizler de anne baba olacaksınız ve çocuklarınız onlar da bu yakın tarihi sizlerin ağzından dinleyecek. Bazı şeyleri gerçekten unutmamak, unutturmamak lazım. Tarihimizi çok iyi bilmemiz, Müslümanız dinimizi çok iyi bilmemiz gerekiyor." diye konuştu.

HABERE YORUM KAT