1. YAZARLAR

  2. Said Bulut

  3. ŞEHİT ZAHRAN ALLUŞ, ŞAM MAYADA KUŞATILMASI VE DİĞERLERİ…(3)
Said Bulut

Said Bulut

Yazarın Tüm Yazıları >

ŞEHİT ZAHRAN ALLUŞ, ŞAM MAYADA KUŞATILMASI VE DİĞERLERİ…(3)

A+A-

Şimdi işin Suriye ile alakalı olan tarafına gelelim: Eğer Suriye’nin kuzeyini kapsayacak bir PYD devleti kurulursa Türkiye’ye direk sınır olacağından dolayı sınırımızın içindeki PKK’lılarla rahatlıkla ilişkiye girip askeri olarak her türlü yardımı alacaktır. Bundan dolayı savaş bu sefer gerçek manada şehirlere taşınmış olacak. İşte böyle bir senaryo bölgeyi Türkiye’den kopartabilir. Zaten Emperyalist uşaklar Kürtlerin oradan göç etmesinden memnunlar. Orayı tamamen boşaltırlarsa projelerini daha rahat gerçekleştirirler.

Tam burada Selo hainin Moskova’ya gitmesi bize büyük fotoğrafı göstermiş oldu. Selo Moskova’ya giderek Rus dışişleri bakanından PKK terör örgütü için AT 14 tanksavar füzesi istedi. Artık bırakın HDP’yi kapatmayı, artık polisler bu olaydan sonra gidip HDPPKK binalarını basması lazım. Türkiye böyle bir İHANET görmedi. Büyük fotoğrafa baktığımızda kuzey Suriye’den sonra Güneydoğu Anadolu bölgesine sıra gelecek. Bu büyük fotoğrafın içinde her zamanki gibi İran, Neoconlar, İsrail, Esed, PKK, PYD, HDP yer alıyor. İşte Türkiye  bu sergilenen büyük operasyona karşı isabetli hamleler yapması lazım. Eğer Fırat’ın batısını, Cerablusu, Azez’i kırmızı çizgi ilan ettiysek kesinlikle Türkiye bu hamlelere karşı askeri bir hamlede bulunması lazımdır. Şam Madaya’da  Hizbuldeccal ve Esed çakallarının kuşatmasından dolayı son 4 ayda 70 kardeşimiz açlıktan şehit oldu. Türkiye artık bu acıya seyirci kalmamalı. Sadece sahte  kırmızı çizgiye değil bizim gerçek kırmızı çizgimiz olan Suriye’nin bütününe askeri bir hamlede bulunulması lazım. Ümmet ve insanlığın namusu elden gidiyor. Artık son sözü Türkiye söylemeli. Biz bitti demeden bitmez demeli.

 Son olarak Şehit Zahran Alluş’a selam olsun. Şam, Halep, Hama, Humus, Lazkiye, Rakka, Deyr zor, İdlip, Dera, Kunaytr, Kusayr, Guta, Madaya  ve tüm Suriye’ye selam olsun. Tüm Ümmete selam olsun.

 Merhum Üstat Hasan Karakaya  Ağabeyin Sorospu Çocukları başlığından S’yi Atıp Bu Başlığı Aynen Kullanıyorum.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Suudi Arabistan gezisinden dolayı  Mekke’ye gidip Kabe’de   tavaf yapıp, namaz kıldıktan sonra, Medinei Münevvere’ye geçip Mescidi Nebevi de, HZ. Muhammed (SAV)’in huzurunda Allah için  namaz kıldıktan sonra, oteline dönen Hasan Karakaya ağabey kalp krizi geçirerek hakkın rahmetine kavuştu. Unutulmayacak bir dava adamıydı. Zor günlerde büyük bir cesaretle Müslümanları savunmuştur. Ya rab biz şahidiz. Hakikaten 28 Şubat sürecinden günümüze kadar hep Müslümanların yanında duran Hasan ağabey,unutulmayacak bir mücadele adamıdır. Vefat haberinden sonra Paralel Yapı kaynaklı bir iftira haber dolaşıma girdi. Neymiş Hasan Karakaya ağabey viagradan ölmüş diye. Bu kadar iğrençleşebiliyorlar, adileşebiliyorlar, yavşaklaşabiliyorlar. Bir mümin adamın arkasından böyle iftira atabiliyorlar. Ariel Şaron’a  çığır açan adam diyenler elbette Hasan Karakaya ağabeyin arkasından iğrençleşecekler. Üstat Hasan Karakaya ağabeyin son yazısının ismi Sorospu çocukları diyeymiş. Merhum vallahi doğru demiş. Birde ben bu başlıktan bir harf çıkarayım tam olsun..

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT