1. HABERLER

  2. TÜRKİYE

  3. Silah sesleri yerini müzik sesine bıraktı
Silah sesleri yerini müzik sesine bıraktı

Silah sesleri yerini müzik sesine bıraktı

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen "Her Nefeste Bir Ses" konseri ile 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutladı.

A+A-

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen "Her Nefeste Bir Ses" konseri ile 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutladı. Büyükşehir Belediyesi Müzik Topluluğu, birçok dilde seslendirdiği eserlerle izleyicileri coştururken, terörün izlerinin silindiği Diyarbakır'da silah sesleri yerini müzik sesine bıraktı.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle ücretsiz konser etkinliği gerçekleştirdi. Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen konsere, çok sayıda vatandaş katıldı. İlgi ve coşkunun yoğun olduğu konserde sahne alan Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Müzik Topluluğu, birbirinden güzel Türkçe, Kürtçe, Zazaca, Farsça, Süryanice, Ermenice ve İbranice eserler seslendirdi. Yoğun ilgi gösterilen konserde, müzikseverler Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Müzik Topluluğu'nu ayakta alkışladı.

HABERE YORUM KAT