1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Sıva Makinelerinde Newton Makine Güvencesi
Sıva Makinelerinde Newton Makine Güvencesi

Sıva Makinelerinde Newton Makine Güvencesi

Sıva Makinelerinde Newton Makine Güvencesi

A+A-

Sıva Makinelerinde Newton Makine Güvencesi

 

Hafif inşaat makineleri sektöründe 15 yıllık tecrübe ile garantili ve satıl sonrası destek hizmeti ile kaliteli hizmeti Newton makineden alabilirsiniz. Sizlerde ihtiyacınız olan sıva makineleri çeşitleri ve fiyatlandırma için web sitemizde yer alan iletişim kanallarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Sıva makineleri kum, kireç, çimento karışımı için ileri teknoloji ile üretilmiş hafif inşaat makineleridir. Bu makineler pompalanabilir veya püskürtülebilir şekilde kullanılabilir. Newton makine olarak sıva makineleri üretimimiz ile 1 ile 5 yıl arası garanti süremizle satış sonrası desteğimizi siz değerli müşterilerimize sunmaktan gurur duyuyoruz.

İleri teknoloji ile üretilen ve kullanımı kolay olan bu sıva makineleri inşaat sektöründe sıklıkla tercih edilir. Sıva makineleri kullanım alanları; kaba sıvalar, kireçli sıvalar, birleştirici sıvalar, enjeksiyon harcı, püskürtme harcı, dolgu harçları ve daha fazla alanda kullanılmaktadır.

Sıva Makinelerimizin Tercih Edilme Nedenleri

rw3.jpg

Newton Makine olarak sıva makinelerimizin çok fazla tercih edilme nedenleri arasında kolay kullanımı ayrıca peşin ödemelerde indirimler ve uygun ödeme koşullarından dolayı sağlanmaktadır. Sıva makinelerinin genel olarak sunduğu avantajlar ve sık tercih edilme nedenleri;

  • İleri teknoloji ile üretilmiş makinelerdir
  • Uygulama alanındaki disk yüzeylerinin genişliği ile düzgün alanlar elde edilmektedir
  • Püskürterek yapıştırma sağlandığı için iyi bir yapışma imkanı oluşur
  • Oldukça hızlı makinelerdir ve hız kontrol imkanı bulunur
  • Kolay temizlenebilen sıva makineleridir
  • Yüksek desibelli bir çalışması olmadığı için çevreye rahatsızlık vermez
  • Dayanıklıdır, ekonomik ve uzun ömürlü makinelerdir
  • Kullanılan malzemede fire oranını en aza indirir

Sizlerde Newton Makine ile sıva makineleri ve çeşitlerine sitemizden ulaşabilir, sıva makineleri fiyatları ve kampanyalar için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. İnşaat sektöründe insan gücü kullanımını en aza indirmek daha kısa sürede iş teslimi için sıva makineleri ve diğer tüm hafif inşaat makineleri kullanımı ile sağlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

HABERE YORUM KAT