1. HABERLER

  2. TEKNOLOJİ BİLİM

  3. Skoda bisikletleri Türkiye'de satışa sunuldu
Skoda bisikletleri Türkiye'de satışa sunuldu

Skoda bisikletleri Türkiye'de satışa sunuldu

Skoda, bisiklet modellerini artık Türkiye'de de satışa sundu.

A+A-

120 yıl önce, 1895 yılında bisikletüretmeye başlayan Skoda’nın kurucuları Vaclav Laurin ve Vaclav Klement, bugün yılda 1 milyon adetten fazla satış yapan bir otomotiv markasının temellerini atmışlardı. Tarihinde önemli bir yere sahip bisikletlerine her zaman bağlı kalan Skoda, şimdi ise bisikletleriniTürkiye’de satışa sunuyor.

2016 model bisiklet koleksiyonu, Skoda Yetkili Satıcılarından satın alınabilir. Şu anda Türkiye’de beş farklı bisiklet modeli sunan marka, kadro geometrisi sayesinde büyük jantlı bisikletlerin dezavantajlarını ortadan kaldırarak kendine özgü bir kontrol vadediyor. 

Şirketten yapılan açıklamaya göre, zor yol koşullarında dahi enerjinin en üst düzeyde yola aktarılmasını sağlayan pedallar, kullanıcılara her şartta destek oluyor. Konfor odaklı kadrosu, daha dik sürüş pozisyonu sayesinde sırt ağrılarının önüne geçiyor. Yolda karşılaşılabilecek rahatsız edici titreşimler ise, hassas yaylı süspansiyon sistemi sayesinde en aza indirgeniyor.

SKODA BİSİKLETİN FİYATI

27 inç ve 29 inç jantlara sahip Skoda bisikletler, 24 ve 27 vitesli olarak 1.925 TL + KDV den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

HABERE YORUM KAT