1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Spor Toto Süper Ligin programı açıklandı
Spor Toto Süper Ligin programı açıklandı

Spor Toto Süper Ligin programı açıklandı

Türkiye Futbol Federasyonu, 2 haftası geride kalan ligde 3 ila 16. haftanın maç programını açıkladı.

A+A-

Spor Toto Süper Lig'de 2016-2017 sezonunun ilk 16 haftalık bölümünün maç programı açıklandı.

Türkiye Futbol Federasyonu, 2 haftası geride kalan Süper Lig'de 3 ila 16. haftanın fikstürünü yayımladı.

Süper Lig'de 16 haftalık ilk bölüm 26 Aralık Pazartesi günü sona erecek. Sezonun ikinci kısmında oynanacak 18 haftanın başlangıcı ise 17. hafta maçlarıyla 8 Ocak 2017'de start alacak.

Spor Toto Süper Lig'de ilk bölümün maç programı şöyle:

- 3. Hafta

10 Eylül Cumartesi: 

17.00 Medipol Başakşehir - Kasımpaşa (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)

19.00 Kayserispor - Galatasaray (Büyükşehir Belediye Kadir Has)

20.00 Gençlerbirliği - Aytemiz Alanyaspor (Ankara 19 Mayıs)

20.00 Adanaspor - Gaziantepspor (5 Ocak Fatih Terim)

21.15 Beşiktaş - Kardemir Karabükspor (Vodafone Arena)

11 Eylül Pazar: 

17.00 Çaykur Rizespor - Akhisar Belediyespor (Çaykur Didi)

17.00 Trabzonspor - Osmanlıspor (Hüseyin Avni Aker)

20.00 Antalyaspor - Atiker Konyaspor (Antalya)

20.00 Fenerbahçe - Bursaspor (Ülker)

 

- 4. Hafta

16 Eylül Cuma:

19.00 Kardemir Karabükspor - Antalyaspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

20.00 Bursaspor - Kayserispor (Bursa Büyükşehir Belediye)

17 Eylül Cumartesi:

18.00 Aytemiz Alanyaspor - Trabzonspor (Stadı henüz açıklanmadı)

20.30 Galatasaray - Çaykur Rizespor (Türk Telekom Arena)

18 Eylül Pazar:

17.00 Osmanlıspor - Adanaspor (Osmanlı)

17.00 Atiker Konyaspor - Gençlerbirliği (Konya Büyükşehir Belediye)

19.30 Gaziantepspor - Medipol Başakşehir (Kamil Ocak)

20.00 Akhisar Belediyespor - Beşiktaş (Manisa 19 Mayıs)

19 Eylül Pazartesi:

20.00 Kasımpaşa - Fenerbahçe (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

 

- 5. Hafta

23 Eylül Cuma:

20.00 Antalyaspor - Akhisar Belediyespor (Antalya)

24 Eylül Cumartesi:

13.30 Medipol Başakşehir - Osmanlıspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)

16.00 Trabzonspor - Atiker Konyaspor (Hüseyin Avni Aker)

20.00 Beşiktaş - Galatasaray (Vodafone Arena)

25 Eylül Pazar: 

13.30 Kayserispor - Çaykur Rizespor (Büyükşehir Belediye Kadir Has)

16.00 Bursaspor - Kasımpaşa (Bursa Büyükşehir Belediye)

19.00 Gençlerbirliği - Kardemir Karabükspor (Ankara 19 Mayıs)

19.00 Fenerbahçe - Gaziantepspor (Ülker)

26 Eylül Pazartesi:

20.00 Adanaspor - Aytemiz Alanyaspor (5 Ocak Fatih Terim)

 

- 6. Hafta

30 Eylül Cuma:

20.00 Akhisar Belediyespor - Gençlerbirliği (Manisa 19 Mayıs)

1 Ekim Cumartesi:

16.00 Kasımpaşa - Kayserispor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

16.00 Kardemir Karabükspor - Trabzonspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

19.00 Gaziantepspor - Bursaspor (Kamil Ocak)

19.00 Çaykur Rizespor - Beşiktaş (Çaykur Didi)

2 Ekim Pazar:

16.00 Aytemiz Alanyaspor - Medipol Başakşehir (Alanya Oba)

16.00 Galatasaray - Antalyaspor (Türk Telekom Arena)

19.00 Atiker Konyaspor - Adanaspor (Konya Büyükşehir Belediye)

19.00 Osmanlıspor - Fenerbahçe (Osmanlı)

 

- 7. Hafta

15 Ekim Cumartesi:

14.00 Kasımpaşa - Gaziantepspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

17.00 Kayserispor - Beşiktaş (Büyükşehir Belediye Kadir Has)

19.30 Adanaspor - Kardemir Karabükspor (5 Ocak Fatih Terim)

20.00 Gençlerbirliği - Galatasaray (Ankara 19 Mayıs)

16 Ekim Pazar:

13.30 Medipol Başakşehir - Atiker Konyaspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)

13.30 Bursaspor - Osmanlıspor (Bursa Büyükşehir Belediye)

16.00 Fenerbahçe - Aytemiz Alanyaspor (Ülker)

19.00 Trabzonspor - Akhisar Belediyespor (Hüseyin Avni Aker)

17 Ekim Pazartesi:

20.00 Antalyaspor - Çaykur Rizespor (Antalya)

 

- 8. Hafta

21 Ekim Cuma:

19.00 Çaykur Rizespor - Gençlerbirliği (Çaykur Didi)

20.00 Gaziantepspor - Kayserispor (Kamil Ocak) 

22 Ekim Cumartesi:

16.00 Aytemiz Alanyaspor - Bursaspor (Alanya Oba) 

19.00 Akhisar Belediyespor - Adanaspor (Manisa 19 Mayıs)

19.00 Galatasaray - Trabzonspor (Türk Telekom Arena) 

23 Ekim Pazar: 

13.30 Kardemir Karabükspor - Medipol Başakşehir (Dr. Necmettin Şeyhoğlu) 

16.00 Osmanlıspor - Kasımpaşa (Osmanlı) 

19.00 Beşiktaş - Antalyaspor (Vodafone Arena) 

24 Ekim Pazartesi: 

20.00 Atiker Konyaspor - Fenerbahçe (Konya Büyükşehir Belediye)

 

- 9. Hafta

28 Ekim Cuma:

20.00 Gençlerbirliği - Beşiktaş (Ankara 19 Mayıs) 

29 Ekim Cumartesi:

13.30 Gaziantepspor - Osmanlıspor (Kamil Ocak) 

16.00 Bursaspor - Atiker Konyaspor (Bursa Büyükşehir Belediye)

19.00 Adanaspor - Galatasaray (5 Ocak Fatih Terim) 

30 Ekim Pazar:

13.30 Medipol Başakşehir - Akhisar Belediyespor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)

16.00 Trabzonspor - Çaykur Rizespor (Hüseyin Avni Aker)

19.00 Fenerbahçe - Kardemir Karabükspor (Ülker)

31 Ekim Pazartesi:

20.00 Kasımpaşa - Aytemiz Alanyaspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan) 

20.00 Kayserispor - Antalyaspor (Büyükşehir Belediye Kadir Has)

 

- 10. Hafta

4 Kasım Cuma:

20.00 Galatasaray - Medipol Başakşehir (Türk Telekom Arena)

5 Kasım Cumartesi:

13.30 Aytemiz Alanyaspor - Gaziantepspor (Alanya Oba)

16.00 Kardemir Karabükspor - Bursaspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

19.00 Antalyaspor - Gençlerbirliği (Antalya)

19.00 Beşiktaş - Trabzonspor (Vodafone Arena)

6 Kasım Pazar:

13.30 Çaykur Rizespor - Adanaspor (Çaykur Didi) 

16.00 Osmanlıspor - Kayserispor (Osmanlı)

19.00 Atiker Konyaspor - Kasımpaşa (Konya Büyükşehir Belediye)

19.00 Akhisar Belediyespor - Fenerbahçe (Manisa 19 Mayıs)

 

- 11. Hafta

19 Kasım Cumartesi:

13.30 Gaziantepspor - Atiker Konyaspor (Kamil Ocak)

16.00 Bursaspor - Akhisar Belediyespor (Bursa Büyükşehir Belediye)

19.00 Osmanlıspor - Aytemiz Alanyaspor (Osmanlı)

19.00 Adanaspor - Beşiktaş (5 Ocak Fatih Terim)

20 Kasım Pazar:

14.00 Kasımpaşa - Kardemir Karabükspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

14.00 Kayserispor - Gençlerbirliği (Büyükşehir Belediye Kadir Has)

20.00 Fenerbahçe - Galatasaray (Ülker)

21 Kasım Pazartesi:

19.00 Medipol Başakşehir - Çaykur Rizespor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)

20.00 Trabzonspor - Antalyaspor (Hüseyin Avni Aker)

 

- 12. Hafta

25 Kasım Cuma:

20.00 Aytemiz Alanyaspor - Kayserispor (Alanya Oba)

20.00 Galatasaray - Bursaspor (Türk Telekom Arena)

26 Kasım Cumartesi:

13.30 Kardemir Karabükspor - Gaziantepspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

16.00 Akhisar Belediyespor - Kasımpaşa (Manisa 19 Mayıs)

19.00 Antalyaspor - Adanaspor (Antalya)

19.00 Beşiktaş - Medipol Başakşehir (Vodafone Arena)

27 Kasım Pazar:

16.00 Gençlerbirliği - Trabzonspor (Ankara 19 Mayıs)

19.00 Çaykur Rizespor - Fenerbahçe (Çaykur Didi)

28 Kasım Pazartesi:

20.00 Atiker Konyaspor - Osmanlıspor (Konya Büyükşehir Belediye)

 

- 13. Hafta

3 Aralık Cumartesi:

14.00 Medipol Başakşehir - Antalyaspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)

19.00 Fenerbahçe - Beşiktaş (Ülker)

4 Aralık Pazar:

13.30 Aytemiz Alanyaspor - Atiker Konyaspor (Alanya Oba)

16.00 Osmanlıspor - Kardemir Karabükspor (Osmanlı)

16.00 Gaziantepspor - Akhisar Belediyespor (Kamil Ocak)

19.00 Adanaspor - Gençlerbirliği (5 Ocak Fatih Terim)

19.00 Kasımpaşa - Galatasaray (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

5 Aralık Pazartesi:

20.00 Kayserispor - Trabzonspor (Büyükşehir Belediye Kadir Has)

20.00 Bursaspor - Çaykur Rizespor (Bursa Büyükşehir Belediye) 

 

- 14. Hafta

9 Aralık Cuma:

20.00 Trabzonspor - Adanaspor (Hüseyin Avni Aker)

10 Aralık Cumartesi:

16.00 Çaykur Rizespor - Kasımpaşa (Çaykur Didi)

19.00 Gençlerbirliği - Medipol Başakşehir (Ankara 19 Mayıs)

19.00 Beşiktaş - Bursaspor (Vodafone Arena)

11 Aralık Pazar:

13.30 Kardemir Karabükspor - Aytemiz Alanyaspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

16.00 Akhisar Belediyespor - Osmanlıspor (Manisa 19 Mayıs)

19.00 Atiker Konyaspor - Kayserispor (Konya Büyükşehir Belediye)

19.00 Galatasaray - Gaziantepspor (Türk Telekom Arena)

12 Aralık Pazartesi:

20.00 Antalyaspor - Fenerbahçe (Antalya)

 

- 15. Hafta

17 Aralık Cumartesi:

14.00 Medipol Başakşehir - Trabzonspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)

19.00 Kasımpaşa - Beşiktaş (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

18 Aralık Pazar:

13.30 Kardemir Karabükspor - Atiker Konyaspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

13.30 Gaziantepspor - Çaykur Rizespor (Kamil Ocak)

16.00 Adanaspor - Kayserispor (5 Ocak Fatih Terim)

19.00 Aytemiz Alanyaspor - Akhisar Belediyespor (Alanya Oba)

19.00 Osmanlıspor - Galatasaray (Osmanlı)

19 Aralık Pazartesi:

20.00 Bursaspor - Antalyaspor (Bursa Büyükşehir Belediye)

20.00 Fenerbahçe - Gençlerbirliği (Ülker)

 

- 16. Hafta

24 Aralık Cumartesi:

16.00 Adanaspor - Medipol Başakşehir (5 Ocak Fatih Terim)

19.00 Beşiktaş - Gaziantepspor (Vodafone Arena)

25 Aralık Pazar:

13.30 Çaykur Rizespor - Osmanlıspor (Çaykur Didi)

16.00 Kayserispor - Kardemir Karabükspor (Büyükşehir Belediye Kadir Has)

16.00 Akhisar Belediyespor - Atiker Konyaspor (Manisa 19 Mayıs)

19.00 Antalyaspor - Kasımpaşa (Antalya)

19.00 Galatasaray - Aytemiz Alanyaspor (Türk Telekom Arena)

26 Aralık Pazartesi:

19.00 Gençlerbirliği - Bursaspor (Ankara 19 Mayıs)

20.00 Trabzopspor - Fenerbahçe (Hüseyin Avni Aker)

HABERE YORUM KAT