1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Strafor kesim ürünlerde 10.yıl
Strafor kesim ürünlerde 10.yıl

Strafor kesim ürünlerde 10.yıl

A+A-

MT tasarım Straforevi.com 10.yılında zirvedeki yerini koruyor, doğum günü özel günler için tasarlanan beze kulesi ürünleri yepyeni modellerle sizlerin beğenisine sunuluyor.

Grubun 37.yıl dönümü kutlamaları son hızla devam ederken, straforevi.com strafor imalatında bu yılda zirvedeki yerini kotumaya devam ediyor.

Yılkar inşaat grubunun Genel Müdür Mimar Mete YILMAZ ‘a göre ise; önceki yıllarda olduğu gibi 2017 yılında da strafor kesim ürünleri ile Türkiye’nin lokomotif kuruluşu olmaya devam edecek.

Strafor evi özel günlerinizde, etkinliklerinizde kısacası mutluluğunuzu maket pasta ile renklendirmeye kararlı görünüyor.

Strafor harf, strafor logo, sahne dekorları, mağaza vitrin dekorları ile yepyeni özgün ve benzersiz tasarımlar yapmanız mümkün görünüyor.

Sadece Türkiye genelinde değil, önde gelen Avrupa ülkeleri Fransa, Belçika, İsveç, Almanya, İsviçre, Romanya, Avusturya gibi ükelere ve bununla beraber KKTC, Irak, Azerbaycan, Özbekistan, Türkmenistan, Senegal, Somali, Birleşik Arap Emirlikleri, Nijerya, Rusya,BAE gibi önde gelen ülkelerde MT tasarım strafor evi.com ürünleri oldukça ilgi görmektedir.

Sizleride MT tasarım straforevi.com strafor tasarım ürünleri ile tanışmaya bekliyoruz.

HABERE YORUM KAT