1. HABERLER

  2. TÜRKİYE

  3. Süleymanpaşa’da Açık Hava Sineması keyfi sürüyor
Süleymanpaşa’da Açık Hava Sineması keyfi sürüyor

Süleymanpaşa’da Açık Hava Sineması keyfi sürüyor

Süleymanpaşa Belediyesi'nin insanları kaynaştırmak, eski günlerdeki gibi insanları evlerinden çıkarıp açık alanlarda birliği sağlamak ve açık havada...

A+A-

Süleymanpaşa Belediyesi'nin insanları kaynaştırmak, eski günlerdeki gibi insanları evlerinden çıkarıp açık alanlarda birliği sağlamak ve açık havada film izleme keyfini yaşatmak amacıyla geçtiğimiz yıl başladığı Açık Hava Sineması bu yıl da devam ediyor.

Pazar günü hariç haftanın 6 günü Mutlukent Sahil Çay Bahçesi yanında devam eden film gösterimlerinde T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından onaylı filmler ve Türk Sinema Vakfı'ndan telif hakları ödenerek alınan Türk Sineması'nın birbirinden önemli filmleri Süleymanpaşa seyircisi ile ücretsiz olarak buluşuyor.

Saat 21.00'de başlayan film gösterimlerinde Süleymanpaşalılar açık havada dev ekranda film izleme keyfini yaşıyor. Süleymanpaşa Belediyesi Açık Hava Sineması film gösterim listesinde, 31 Ağustos Çarşamba "Başka Dilde Aşk', 1 Eylül Perşembe "Hacivat ve Karagöz Neden Öldürüldü yer alacak.

2, 3 ve 4 Eylül tarihlerinde 2. Trakya Bağ Bozumu ve Ekoloji Festivali programı nedeniyle film gösterimi olmayacağı öğrenilirken, festivalin ardından Açık Hava Sineması şu filmlerle devem edecek:

"5 Eylül Pazartesi Neşeli Hayat, 6 Eylül Salı Deli Deli Olma, 7 Eylül Çarşamba Pinokyo, 8 Eylül Perşembe Kaledeki Yalnızlık, 9 Eylül Cuma Balık, 10 Eylül Cumartesi Kırımlı."

Süleymanpaşa’da Açık Hava Sineması keyfi sürüyor

HABERE YORUM KAT