1. HABERLER

  2. TÜRKİYE

  3. Tayland’ta hayatını kaybeden Kuşadalı aşçı toprağa verildi
Tayland’ta hayatını kaybeden Kuşadalı aşçı toprağa verildi

Tayland’ta hayatını kaybeden Kuşadalı aşçı toprağa verildi

Tatil için gittiği Tayland'ta eşi ve oğluyla kaldığı otelin 5. kattaki oda balkonundan düşerek 7 gün önce hayatını kaybeden 31 yaşındaki Kuşadalı aşçı Ozan K. Kemal Kayan Kuşadası'nda toprağa verildi.

A+A-

Ünlü havayolu şirketlerinin yurt dışı seyahatlerinde özel müşteriler için aşçılık yaparak ismini duyuran Ozan K. Kemal Kayan, 1,5 yıl önce memleketi Kuşadası'na yerleşerek burada çalışmaya başlamıştı. Esrarengiz ölümü Kuşadası'nı yasa boğan Kayan, 1 ay önce eşi Ceylan Böcekli Kayan ve 1 yaşındaki oğlu Türel ile birlikte Tayland'ın başkenti Bangkok'a gitti Burada Urbana Langsuan Hotel'in 5. katına yerleşen Kayan çifti ve çocukları 11 Aralık Pazar günü günü gezerek geçirdikten sonra akşam yemeği yedi ve odalarına çıktı. İddiaya göre, Saat: 22.0 sıralarında eşi Ceylan çocuğuyla ilgilenirken balkona çıkan Ozan K. Kemal Kayan, dengesini kaybetti ve 5. kattan düşerek, hayatını kaybetti. Ceylan Böcekli'nin ifadesine göre eşinden ses gelmemesi üzerine balkona çıktı ve eşini göremeyince aşağıya baktığında eşinin 20 metre yükseklikten düşen cesedini gördü. Bir anda kendini kaybeden genç kadının bağırması üzerine otel çalışanları dışarı çıktı ve yerde yatan Kayan'ın cesediyle karşılaştı.

Ozan K. Kemal Kayan için Kuşadası Hanım Cami'de cenaze namazı kılındı. Ayakta durmakta güçlük çeken ve gözyaşı döken yakınları ve arkadaşları büyük üzüntü yaşadı. Cenaze namazının ardından kalabalık bir vatandaş topluluğu tarafından eller üzerinde taşınan genç aşçı, göz yaşları arasında Kuşadası Adalızade Mezarlığı'na defnedildi.

Tayland’ta hayatını kaybeden Kuşadalı aşçı toprağa verildi

Tayland’ta hayatını kaybeden Kuşadalı aşçı toprağa verildi

HABERE YORUM KAT