1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. TBMM idari amirinden açıklama
TBMM idari amirinden açıklama

TBMM idari amirinden açıklama

TBMM İdari Amiri ve AK Parti Niğde Milletvekili Erdoğan Özegen, 30 Ağustos Zafer Bayramının 94. Yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

A+A-

TBMM İdari Amiri ve AK Parti Niğde Milletvekili Erdoğan Özegen, 30 Ağustos Zafer Bayramının 94. Yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Özegen, yayımladığı mesajda, "Bu zafer bir milletin küllerinden yeniden doğduğu, tarihten yok edilmek istenen fakat büyük bir direniş göstererek kendisine yeni bir yol çizdiği zaferdir. 30 Ağustos Zafer Bayramı, aynı zamanda Cumhuriyetimizin de müjdecisidir" dedi.

Türkiye Büyük Millet Meclisi İdare Amiri ve AK Parti Niğde Milletvekili Erdoğan Özegen, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle yayımladığı mesajında; "Bugün, Gazi Mustafa Kemal Paşa'nın Başkomutanlığındaki ordularımızla kazandığımız, Kurtuluş Savaşımızın en büyük zaferinin 94'üncü yıldönümüdür" şeklinde konuştu. "Tüm vatandaşlarımızın 30 Ağustos Zafer Bayramını gönülden kutluyorum" diyen Türkiye Büyük Millet Meclisi İdare Amiri ve AK Parti Niğde Milletvekili Özegen, "Bu zafer bir milletin küllerinden yeniden doğduğu, tarihten yok edilmek istenen fakat büyük bir direniş göstererek kendisine yeni bir yol çizdiği zaferdir. 30 Ağustos Zafer Bayramı, aynı zamanda Cumhuriyetimizin de müjdecisidir" dedi.

Milletvekili Özegen, tehditlerin üstesinden geleceklerini belirterek mesajına devamla şunları söyledi: "Bugün de, ülkemizin ve milletimizin birliğine, beraberliğine, kardeşliğimize ve geleceğimize yönelik tehditlerle karşı karşıyayız. Bin yıldır bu coğrafyada nice düşmanları yenmiş, nice ihanet çetelerini çökertmiş olan aziz milletimizin ihtiyacımız olan tek şey, birliğimizi, beraberliğimizi, dayanışmamızı güçlendirmek, iç ve dış tüm düşmanların karşısına tek vücut olarak çıkmaktır. Bu vesileyle, Gazi Mustafa Kemal başta olmak üzere, tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi bir kez daha minnetle, rahmetle yad ediyorum. 30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun. "diye konuştu.

HABERE YORUM KAT