1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. "Terör örgütlerinin hepsiyle sonuna kadar mücadele edeceğiz"
"Terör örgütlerinin hepsiyle sonuna kadar mücadele edeceğiz"

"Terör örgütlerinin hepsiyle sonuna kadar mücadele edeceğiz"

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık, "Terör örgütünün adı ister DEAŞ, ister PYD, ister FETÖ olsun hepsiyle sonuna kadar mücadele edeceğiz ve bu mücadele azmimizin en önemli kaynağı sizlersiniz." dedi.

A+A-

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur ÇalıkGaziler Haftası dolayısıyla, Gaziler ve Şehit Aileleri Yardımlaşma Vakfı'nı ziyaret etti.

Gazilerin sorunlarını dinleyen Çalık, burada yaptığı konuşmada, terörün dili, dini, ırkı olmadığını belirtti.

Terörle mücadelede kararlılık vurgusu yapan Çalık, "Terör örgütünün adı ne olursa olsun, ister DEAŞ, ister PYD, ister FETÖ olsun hepsiyle sonuna kadar mücadele edeceğiz ve bu mücadele azmimizin en önemli kaynağı sizlersiniz. Bu vatan için canınızı hiç gözünüzü kırpmadan feda eden insanların eşlerisiniz, ailelerisiniz, gazilerisiniz. Gazilerimiz 'Şehit olmak için oraya gittik' diyorlar, bunlar bizim için çok büyük bir onur." ifadelerini kullandı. 

"Bilin ki AK Parti Genel Merkezinde kardeşleriniz var"

Çalık, şehit ve gazilerin ailelerine sahip çıktıklarının altını çizerek, şunları söyledi: 

Türkiye'nin yaşayan tüm gazileri, rahmete kavuşan tüm şehitlerinin ve ailelerinin başımız üzerinde yeri var. AK Parti Genel Merkezinde sizin emrinizde insanlar olarak görevlerimizi sonuna kadar yapmaya devam edeceğiz. Bilin ki AK Parti Genel Merkezinde kardeşleriniz var. Ailelerinizin birer ferdi var. Biz sizlere hizmet etmek için oradayız. Size yapabileceğimiz en ufak bir katkı bizi çok mutlu edecektir. "

HABERE YORUM KAT