1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Terörist Gülen, Hakan Şükür'e böyle dert yandı
Terörist Gülen, Hakan Şükür'e böyle dert yandı

Terörist Gülen, Hakan Şükür'e böyle dert yandı

Terörist Fethullah Gülen'in Fenerbahçe'nin içine sızamadıkları için Hakan Şükür'e dert yandığı görüntüler ortaya çıktı.

A+A-

1994 yılında Hakan Şükür ve kardeşi Gökhan Şükür'ün de katıldığı bir toplantıda konuşan Fetullah Gülen'in sözleri G.Saray ve F.Bahçe için şu tespitleriyle örgütün kulüplere girmek için nasıl sinsice çalıştığını gözler önüne serdi.

İşte Gülen'in o sözleri:

"Galatasaray bir düşüş yaşıyor ama tabii hiç moral bozukluğuna gitmemek gerekiyor... Bu zannediyorum hani biraz bileniyor. Biraz daha teknik arayışına girecek. İnsan hep böyle zaferden zafere giderse zaferin sarhoşu da olabilir. Bu defa fikir ve muhakemeye o zafer galebe çalar.

GS LİSESİ İÇİN ÇALIŞMA

G.Saray Lisesi için de bir çalışma yürüttüklerini belirten FETÖ lideri, "Bir lise fakat üniversite gibi Türk toplumunun aleyhinde kullanılmış entel talebeleri var. En zekileri, iyi yetiştirilmişleri milletin başına musallat edilmiş. Ama oradaki arkadaşlarımızın faaliyetleri ile kendi yörüngemize girecektir" diyor.

BİZE KARŞI BİRAZ KATI TUTUM İÇİNDELER...

 Gülen F.Bahçe ile ilgili olarak ise "Bize karşı biraz katı bir tutum içindeler. Ancak Türk insanı... Biraz meşgul olunca hallederiz. İnancın kendisine ait büyüsü vardır. Bu biraz takım makım konusunu aşıyor" ifadelerini kullanıyor.

1994'te çekilen videoda konuşan FETÖ lideri Fethullah Gülen'in yanında Hakan Şükür ile kardeşi Gökhan Şükür de yer alıyor.

HABERE YORUM KAT