1. HABERLER

  2. SPOR

  3. 'THY Avrupa Ligi'ne ait olduğumuzu kanıtlamalıyız'
'THY Avrupa Ligi'ne ait olduğumuzu kanıtlamalıyız'

'THY Avrupa Ligi'ne ait olduğumuzu kanıtlamalıyız'

Galatasaray Odeabank'ın takım kaptanı Sinan Güler. "Herkese ve kendimize THY Avrupa Ligi'ne ait olduğumuzu kanıtlamalıyız. Taraftarların keyif alabileceği bir oyun oynamak istiyoruz." dedi.

A+A-

Galatasaray Odeabank Erkek Basketbol Takımı'nın kaptanı Sinan Güler, THY Avrupa Ligi'nin yeni formatında mücadele edecek olmanın heyecanını yaşayacaklarını belirtti.

THY Avrupa Ligi'nde 15 harika takıma karşı oynayacaklarını dile getiren Sinan Güler, "Herkese ve kendimize THY Avrupa Ligi'ne ait olduğumuzu kanıtlamalıyız. Taraftarların keyif alabileceği bir oyun oynamak istiyoruz. THY Avrupa Ligi'nin yeni formatı tüyler ürpertici. Çok zor deplasmanlara gideceğiz, pek çok güzel şehir göreceğiz. Umarım bütün takımlar böyle hissediyordur. Özellikle İstanbul hakkında." ifadelerini kullandı.

"Diğer takımlar için sorun olacağız"

Takımın yeni transferlerine güvendiğinin altını çizen 32 yaşındaki basketbolcu, şunları kaydetti:

"Onlarla beraber oynamak heyecan verici. Kimi oyuncular uzun yıllardır Türkiye'de, kimisiyle de yeni tanıştık. Hangi yeteneklere sahip olduklarını ve parkede neler verebileceklerini anlamaya çalışıyoruz. Eğer bütün takımı büyük bir makine gibi çalıştırmayı başarırsak diğer takımlar için sorun olacağız."

HABERE YORUM KAT