1. HABERLER

  2. TÜRKİYE

  3. THY Frankfurt ofisi iftar programı düzenledi
THY Frankfurt ofisi iftar programı düzenledi

THY Frankfurt ofisi iftar programı düzenledi

A+A-

Almanya'nın Frankfurt kentindeki Türk Hava Yolları (THY) ofisi çalışanları iftar programı düzenledi.

Bir oteldeki iftara, Türkiye'nin Frankfurt Başkonsolosu Mustafa Çelik, Muavin Konsolos Kurtuluş Yücel, THY iş ortakları, sivil toplum kuruluşlarının ve seyahat bürolarının temsilcileri katıldı.

Program öncesinde kısa bir konuşma yapan Başkonsolos Çelik, iftar programına katılmaktan dolayı mutlu olduğunu belirterek, "Bu güzel bereketli ayda birlikte olmak hepimiz için ve Türk toplumu açısından da çok güzel bir durum." dedi.

THY Frankfurt Ofisi Müdürü Mehmet Akalın ise THY'nin 5 yıldır üst üste "Avrupa'nın en iyi havayolu şirketi" seçildiğini anımsatarak, bunu gelecek yıllarda da sürdürmeye devam edeceklerini söyledi. 

Yaz sezonunda Frankfurt'tan Türkiye'nin çeşitli şehirlerine haftada 48 sefer icra ettiklerini aktaran Akalın, "Seferlerimiz, saatlerimizin çok çeşitili olması nedeniyle daha kısa sürede yolcularımızın erişmek istedikleri yere gitmelerini sağlıyor. Bunu İstanbul Atatürk, Sabiha Gökçen ve Ankara Esenboğa olmak üzere 3 meydandan gerçekleştiriyoruz. Ayrıca buradan 291 şehire erişim sağlıyoruz." diye konuştu.

Akalın ayrıca, aile indirimi kampanyasının ekim ayı sonuna kadar devam edeceğini ve kampanya kapsamında çok cazip fiyatlar sunulduğunu da sözlerine ekledi.

HABERE YORUM KAT