1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Trabzonspor'dan Cizre'deki terör saldırısına kınama
Trabzonspor'dan Cizre'deki terör saldırısına kınama

Trabzonspor'dan Cizre'deki terör saldırısına kınama

Trabzonspor Kulübü, Şırnak'ın Cizre ilçesinde polis kontrol noktasına bomba yüklü kamyonla düzenlenen saldırı nedeniyle kınama mesajı yayımladı.

A+A-

Trabzonspor Kulübü, Şırnak'ın Cizre ilçesinde polis kontrol noktasına bomba yüklü kamyonla düzenlenen saldırı nedeniyle kınama mesajı yayımladı.

Bordo-mavili kulübün internet sitesinden yayımlanan mesajda, saldırının Türkiye'nin birliğine ve huzuruna yönelik yapıldığı vurgulanarak, şu görüşlere yer verildi:

"Neredeyse her gün ülkemizin huzuruna, birliğine ve kardeşliğine yönelik gerçekleştirilen bu hain eylemler, 'bayrak, vatan, millet' diyen herkesin sinir uçlarıyla oynayarak karanlık mihrakların emellerini hayata geçirmeyi amaçlamaktadır. Buna rağmen şiddet ve terör sarmalına karşı hem devletimizin hem de vatandaşlarımızın gösterdiği güçlü irade, vatanımızın en büyük güvencesidir.

Bizler bu kalleş eylemlere karşı korkmuyoruz. Bizler ülkemizi teslim almaya çalışanlara karşı dimdik ayaktayız. Bilin ki asla muvaffak olamayacaksınız. Vatanı ve milleti için can veren, toprağa düşen yiğitlerimize Allah'tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar dileriz. Milletimizin başı sağ olsun."

HABERE YORUM KAT