1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. TÜGVA üyeleri şehitler tepesinde dua etti
TÜGVA üyeleri şehitler tepesinde dua etti

TÜGVA üyeleri şehitler tepesinde dua etti

TÜGVA üyeleri,Dolmabahçe Bezmialem Valide Sultan Camisinde sabah namazını kılarak Şehitler Tepesinde şehitler ve İslam dünyası için dua etti.

A+A-

Beşiktaş'taki Dolmabahçe Bezmialem Valide Sultan Camisinde sabah namazını kılan Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) üyeleri, Şehitler Tepesinde şehitler ve İslam dünyası için dua etti.

"Sesimizi yükseltmek için bugün buradaydık"

Sabah namazını kıldıktan sonra yürüyerek Şehitler Tepesine giden gruptakiler, Kur'an-ı Kerim okudu, şehitler ve İslam dünyası için dua etti.

TÜGVA Fatih İlçe Temsilcisi Abdullah Şahinkaya, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Beşiktaş'taki terör saldırısında şehit olanları anmak ve Halep'te yaşanan zulme dikkati çekmek için bir araya geldiklerini söyledi.

Her zaman meydanlarda olacaklarını belirten Şahinkaya, "Suriye'de patlayan bomba da Beşiktaş’ta patlayan bomba da veya Filistin'de olsun, Irak'ta olsun patlayan tüm bombalar aynı şer odaklarından geliyordur. Bizler de imanlı gençler olarak bunlara bir 'dur' demek için, sesimizi yükseltmek için bugün buradaydık, yarın başka yerlerde olacağız." diye konuştu.

HABERE YORUM KAT