1. HABERLER

  2. TÜRKİYE

  3. Türkmen Şelalesi’ne ulaşım artık daha kolay
Türkmen Şelalesi’ne ulaşım artık daha kolay

Türkmen Şelalesi’ne ulaşım artık daha kolay

Türkiye'nin doğa harikalarından biri olarak kabul edilen Türkmen Şelalesi'ne ulaşım kolaylaştı.

A+A-

Türkiye'nin doğa harikalarından biri olarak kabul edilen Türkmen Şelalesi'ne ulaşım kolaylaştı. Yunusemre Belediyesi şelaleye giden yolda düzenleme yaparken; Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, çalışmaları yerinde inceledi.

Yunusemre Belediyesi, Ege Bölgesi'nde doğa sporları merkezi haline gelen Türkmen Şelalesi'ne sahip çıkıyor. Belediye Fen İşleri ekipleri, Türkmen Şelalesi'ne ulaşımın sağlanması için Türkmen Şelalesi'nin yollarını düzenledi. Yürütülen çalışmaları yerinde inceleyen Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, çalışmalar hakkında bilgi aldı. Başkan Çerçi'ye Belediye Meclis Üyeleri Necip Denktaş ve Mustafa Gürler, Fen İşleri Müdürü Mehmet Ata, Park ve Bahçeler Müdürü Fuat Balcı ile Başkan Danışmanı Kefaeddin Öz eşlik etti.

Şelalenin yolu düzenlendi

Yunusemre'de yaşayan herkesin Türkmen Şelalesi'ni görmesi gerektiğini ifade eden Başkan Çerçi bölgedeki çalışmalara ilişkin yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: "Türkmen Mahallesine giden yollarda ulaşım çok zordu. Ekiplerimiz o alanı çok güzel bir alan haline getirdiler. Belediye ekiplerimiz Türkmen Şelalesi'ne giden yola malzeme serdi. Artık vatandaşlarımız şelaleye kendi araçlarıyla rahatlıkla ulaşabilecek. Ayrıca kırsal mahallelerimizin içlerini kilitli parke taşı ile döşüyoruz. Ayrıca kırsal mahallelerimizde oyun alanları, spor alanları çalışmalarını yıl boyu yapıyoruz. Kış aylarında kırsal anlamda devam eden çalışmalarımızı yıl boyu devam ettireceğiz"

Türkmen Şelalesi’ne ulaşım artık daha kolay

Türkmen Şelalesi’ne ulaşım artık daha kolay

Türkmen Şelalesi’ne ulaşım artık daha kolay

HABERE YORUM KAT