1. HABERLER

  2. DÜNYA

  3. Ünlü şarkıcı Trump ve Obama'yı karşılaştırdı
Ünlü şarkıcı Trump ve Obama'yı karşılaştırdı

Ünlü şarkıcı Trump ve Obama'yı karşılaştırdı

İngiliz şarkıcı Katie Price da ABD başkanlık seçimlerindeki tartışmaya katıldı. Trump ve Obama'nın birer fotoğrafını paylaşan Price, "Erkeğin karakteri yağmurda belli olur" yorumunda bulundu.

A+A-

ABD'de 8 Kasım'da yapılacak başkanlık seçimlerinde Demokrat Parti Hillary Clinton'a destek veren İngiliz şarkıcı Katie Price, Cumhuriyetçi Parti başkan adayı Donald Trump ile ABD Başkanı Barack Obama'yı karşılaştırdı. 

Şarkıcı Katie Price fotoğraf paylaşım sitesi Instagram hesabında yağmurlu havada Trump ve Obama'nın şemsiyelerini kullanma şeklini değerlendirdi. 

ABD Başkanı Obama'nın yağmurda şemsiyesini yanındaki kadına tuttuğunu, buna karşılık emlak milyarderi Trump'ın ise, şemsiyeyi kendisi için kullandığını ve yanındaki kadının ıslanmasına aldırış etmediğini ileri süren İngiliz şarkıcıa Katie Price, "Bazen tek bir fotoğraf erkeğin bütün karakterini ele verir" yorumu yaptı.

karsilastirma.jpg

Cumhuriyetçi aday Donald Trump, Florida eyaleti Adalet Bakanı Pam Bondi ile yağmura yakalandı. Şemsiyeyi tutan Trump kendisini yağmurdan korurken, kadın bakan Bondi ıslandı. 


Şarkıcı Price'ın paylaştığı diğer fotoğrafta ise, Obama ile eşi Michelle Obama aynı karede görülüyor. Yağmurlu havada bir adım önde yürülen Obama ıslanıp islanmadığına aldırış etmeden ilerliyor. Hemen arkasında ise bir koruma görevlisi eşi Michelle Obama'ya şemsiye tutuyor.

Şarkıcı Price'ın paylaşımına sosyal medyada farklı tepkiler geldi. Bir yorumcu, Trump'ın bulunduğu karede yağmur yağmadığını, Cumhuriyetçi adayın "gösteriş" için şemsiyeyi açık tutuğunu iddia etti.

ntv.com.tr

HABERE YORUM KAT