1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Vali Şahin'den sosyal medya uyarısı
Vali Şahin'den sosyal medya uyarısı

Vali Şahin'den sosyal medya uyarısı

İstanbul Valisi Şahin, "Son günlerde şahsım ve İstanbul Valiliği adı kullanılarak sosyal medya hesapları üzerinden manipülasyon amaçlı mesaj paylaşılmaktadır. Vatandaşlarımızın itibar etmemesi önemlidir." dedi

A+A-

İstanbul Valisi Vasip Şahin, "Son günlerde şahsım ve İstanbul Valiliği adı kullanılarak kötü niyetli birtakım sosyal medya hesapları ya da Whatsappüzerinden spekülasyon ve manipülasyon amaçlı düzenlenmiş mesaj vegörüntüler paylaşılmaktadır. Bu paylaşımlarla yanlış yönlendirilmekte ve bilgilendirilmektedir." dedi.

Vali Şahin, Twitter hesabı üzerinden yayımladığı mesajında sahte hesaplar üzerinden yapılan spekülasyon ve manipülasyonlara dikkati çekerek, şunları kaydetti:

Gerçek hesaplar şu şekilde:

"Son günlerde şahsım ve İstanbul Valiliği adı kullanılarak kötü niyetli birtakım sosyal medya hesapları ya da Whatsapp üzerinden spekülasyon ve manipülasyon amaçlı düzenlenmiş mesaj ve görüntüler paylaşılmaktadır. Bu paylaşımlarla yanlış yönlendirilmekte ve bilgilendirilmektedir. Bu nedenle 'www.istanbul.gov.tr' adresi ile '@vasipsahin', '@TC_istanbul' ve 'facebook.com/istanbulvaliligi' sosyal medya hesapları dışında yapılan paylaşımlara vatandaşlarımızın itibar etmemesi önem arz etmektedir."

HABERE YORUM KAT