1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Vanlıların demokrasi nöbeti devam ediyor
Vanlıların demokrasi nöbeti devam ediyor

Vanlıların demokrasi nöbeti devam ediyor

Van Büyükşehir Belediye eski başkan adayı Osman Nuri Gülaçar, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimini protesto etmek için demokrasi...

A+A-

Van Büyükşehir Belediye eski başkan adayı Osman Nuri Gülaçar, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimini protesto etmek için demokrasi nöbeti tutan vatandaşlarla meydanlarda.

15 Temmuz gecesinden bu yana meydanlardaki demokrasi nöbetleri tüm yurtta olduğu gibi Van'da da devam ediyor. Van Büyükşehir Belediye eski başkan adayı Gülaçar, Beşyol Meydanı'na gelerek meydandaki farklı noktalarına stant açan sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etti. Gülaçar, Beşir Derneği Van Temsilciliğinin hazırlamış olduğu çay standını gezip çay içip vatandaşlarla sohbet etti. Gülaçar, Van'ın bazı yerel ve ulusal basın mensupları ile sohbet ettikten sonra kürsüye çıkarak halkı selamladı. Gülaçar, Türk milletinin böyle dik durduğu müddetçe bu ülkenin belini hiç kimsenin bükemeyeceğini belirterek, haince yapılan darbe girişimini lanetlediklerini dile getirdi. Gülaçar, gece boyunca meydanının farklı noktalarında ailece demokrasi nöbetine gelen vatandaşlara misafir oldu ve onlarla birlikte oturarak sohbet etti.

Vanlıların demokrasi nöbeti devam ediyor

HABERE YORUM KAT