1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. 'Vatandaşımız hizmetin en iyisine layık'
'Vatandaşımız hizmetin en iyisine layık'

'Vatandaşımız hizmetin en iyisine layık'

KHK ile Batman Belediyesine yapılan görevlendirmenin ardından yürütülen belediye hizmetlerini yerinde inceleyen Vali Deniz, "Vatandaşımız hizmetin en iyisine layık. Bizlere düşen görev hizmetin en iyisini onların ayağına götürmektir" dedi.

A+A-

Batman Valisi Ahmet Deniz, İçişleri Bakanlığının Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile görevlendirme yaptığı Batman Belediyesinin hizmetlerine ilişkin, "Vatandaşımız hizmetin en iyisine layık. Bizlere düşen görev hizmetin en iyisini onların ayağına götürmektir." dedi.

Batman Belediye Başkan Yardımcısı Vahap Asma ve Fen İşleri Müdürü Sait Yelile Gültepe ve Belde mahallelerine gelen Deniz, burada belediye tarafından yürütülen asfalt çalışmalarını inceledi.

Deniz, burada yaptığı açıklamada, görevlendirme yapılan belediye başkanlarının gece gündüz demeden çalıştıklarını söyledi.

Bu çabaları dolayısıyla Batmanlılar adına onlara teşekkür ettiğini dile getiren Deniz, "Vatandaşlar yürütülen hizmetlerden duyduğu memnuniyetini iletiyor. Burası okulların olduğu bir bölge uzun süre asfalt yapılmamış bir yer. İşte yapılan asfaltla pırıl pırıl oldu. Vatandaşımız hizmetin en iyisine layık. Bizlere düşen görev hizmetin en iyisini onların ayağına götürmektir." ifadelerini kullandı.

HABERE YORUM KAT