1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Volkan Doğan Aqua Ragbi takımı oyuncularına verdiği sözü tuttu
Volkan Doğan Aqua Ragbi takımı oyuncularına verdiği sözü tuttu

Volkan Doğan Aqua Ragbi takımı oyuncularına verdiği sözü tuttu

ESKİŞEHİR (AA) - AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Volkan Doğan, Aqua Ragbi takımı oyuncularına verdiği sözü tuttu ve forma ihtiyaçlarını giderdi.AK...

A+A-

ESKİŞEHİR (AA) - AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Volkan Doğan, Aqua Ragbi takımı oyuncularına verdiği sözü tuttu ve forma ihtiyaçlarını giderdi.

AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanlığından yapılan yazılı açıklamaya göre Doğan, Eskişehirli gençlerin oluşturduğu Aqua Ragbi takımına yardım elini uzattı.

Eskişehirli bir grup gencin kurduğu "Aqua Ragbi" takımının antrenmanlarını atletle ve tişörtleriyle yaptıklarını ve 10 yıllık formalarını maçlara sakladıklarını öğrenen Doğan, takım armasının da bulunduğu formaları Aqua Ragbi sporcularına verdi. Amaçları Avrupa şampiyonasına katılmak olan gençler, Volkan Doğan'a teşekkür etti.

Spor ve sporcuların her zaman yanında olduklarını ifade eden Doğan, "Sizlerin her zaman yanında olacağız. Özveriyle çalışıyorsunuz. Başarılı olacağınızdan şüphem yok. Çünkü ancak çok çalışanlar başarıya ulaşır." ifadesini kullandı.

Ragbi hakkında gençlerden bilgi de alan Doğan, bundan sonra çok az tanıdığı bu sporu daha yakından takip edeceğini kaydetti.

HABERE YORUM KAT