1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Yeni Malatyaspor teknik direktör arayışlarını sürdürüyor
Yeni Malatyaspor teknik direktör arayışlarını sürdürüyor

Yeni Malatyaspor teknik direktör arayışlarını sürdürüyor

Alima Yeni Malatyaspor Genel Sekreteri Erdal Gündüz, teknik direktör arayışları ve takımdaki son durum hakkında basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

A+A-

Yönetimin hoca konusunda herhangi bir isimde henüz fikir birliği yapmadığını belirten Gündüz, “İrfan Buz ile yolları ayırdıktan sonra doğal olarak kamuoyu bizden camianın büyüklüğüne yakışır bir teknik adamla anlaşmamızı bekliyor. Bu beklentinin fakındayız. Zaten süreci ağırdan almamızın nedeni de bu. Doğrusunu söylemek gerekirse hata yapma şansımız yok. Tabi Süper Lig’e çıkmak öyle kolay bir iş değil. Onun için doğru bir planlama yapmamız gerekiyor. Doğru ismi bulmamız gerekiyor. Başkanımız yönetici arkadaşlarla bir araya gelip herkesin fikrini alıyor. Sonra bir isim belirleyip o isimle görüşeceğiz” diye konuştu.
Şu ana kadar resmi olarak kimseye teklifte bulunmadıklarını ifade eden Gündüz, “Ama Malatyaspor’un adını duyan bir çok hoca gelmek can atıyor. Biz camiamıza en uyumlu hocayı getirme gayretindeyiz. Bu konu en geç 1 hafta içinde netleşir diye düşüyorum. Herkesin sabırsızlığını anlıyorum. Ama inanın ince eleyip sık dokuyorsak bunun nedeni sezon sonunda bir kez daha kupa kaldırmak isteyişimizdendir” ifadelerini kullandı.
Gündüz yönetimin güçlenmesi için Başkan Adil Gevrek’in gece gündüz çalıştığını ifade ederek, “Çok güçlü bir yönetim olacak. Yani sadece PTT 1. Lig değil, Süper Lig’de olsak bile orayı da taşıyacak bir yönetim oluşturacağız. Ekonomik olarak daha fazla öz bütçe koyabilecek bir yönetim olacak. Ben kendimle alakalı da şunu belirteyim. Eğer Başkanımız bize görev verirse yanında olacağız. Yok eğer farklı bir düşünce olursa dışarıdan onunla beraber olacağız. Adil Gevrek dürüst ve samimi bir insan. Onunla çıktığımız yolda ister yönetimde ister dışarıda hep birlikte yürümeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

HABERE YORUM KAT