1. HABERLER

  2. SPOR

  3. 'Yeni takımda ben de kendimi yeni hissediyorum'
'Yeni takımda ben de kendimi yeni hissediyorum'

'Yeni takımda ben de kendimi yeni hissediyorum'

Galatasaraylı futbolcu Hamit Altıntop, sözleşmesinin bitmesinin ardından takımda kalma şansı yakalamış olmaktan büyük memnuniyet duyduğunu söyledi.

A+A-

Galatasaraylı futbolcu Hamit Altıntop, sözleşmesinin bitmesinin ardından takımda kalma şansı yakalamış olmaktan büyük memnuniyet duyduğunu söyledi.

Danimarka'nın Aarhus kentinde gerçekleştirilen ikinci dönem kamp çalışmaları sırasında GSTV'ye açıklamada bulunan Hamit Altıntop, "Sözleşmem bitmişti ama kulüp bana olumlu yaklaştı, burada kalma şansını verdi. Başka teklifler de vardı ama ben kulübü ve camiayı benimsedim. Yeni takımda ben de kendimi yeni hissediyorum. Çok önemli bir sezon olacağının farkındayız." dedi.

Geride kalan sezon yaşadığı sakatlıklar nedeniyle resmi maça çıkamayan Hamit, şunları kaydetti:

"Sakatlıklar, performans düşüklüğü futbolun içinde var. Geride kalan dönem bana kişilik ve insan olarak çok şey kattı. Takımı, kulübü, Türk futbolunu başka açıdan izleme şansım oldu. Kendimden ziyade beni daha çok üzen olay, sezonu 6. kapatmamızdı. Bize yakışmadı. Hoca değişiklikleri, istediğimiz oyunu oynayamamak beni daha çok üzdü. Takım başarılı olsun, ben kendimi her zaman kulübe adapte ederim. Bu sene inşallah sağlıklı bir şekilde takımda yerimi alırım. İlk haftalar hazır olmak için zamana ihtiyacım olacaktır. Çalışmaktan veya sorumluluk almaktan kaçmadım. Bu yenilenme sürecinde elimizi taşın altına koyacağız."

HABERE YORUM KAT