1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Yılın en iyi çıkış yapan takımı Konyaspor
Yılın en iyi çıkış yapan takımı Konyaspor

Yılın en iyi çıkış yapan takımı Konyaspor

Boğaziçi Üniversitesi tarafından bu yıl altıncısı düzenlenen 'Yılın EN'leri ödül töreninde Konyaspor'a ödül.

A+A-

Boğaziçi Üniversitesi tarafından bu yıl altıncısı düzenlenen 'Yılın EN'leri ödül töreninde 'Yılın En İyi Çıkış Yapan Takımı' seçilen Atiker Konyaspor ödülünü As Başkan Celalettin Çakıcı İstanbul'da düzenlenen törenle aldı.

Sunuculuğunu Ece Vahapoğlu’nun üstlendiği 6.Boğaziçi Üniversitesi Spor Ödülleri'nde bu yıl 10 kategoride ödüller sahiplerini buldu. 

Törende 'Yılın En İyi Çıkış Yapan Takımı' ödülüne layık görülen Atiker Konyaspor’un ödülünü As Başkan Celalettin Çakıcı aldı. 

Ödül töreninde bir konuşma yapan As Başkan Celalettin Çakıcı şunları söyledi:

"Sevgili misafirler ülke olarak zor günlerden geçiyoruz. Birlik beraberliğe en fazla ihtiyaç duyduğumuz dönemler. Daha da sıkı sarılmalıyız birbirimize. Konumumuz, duruşumuz ne olursa olsun bu bayrağın altında bu zor günlerin üstesinden gelebileceğimizi düşünüyorum. Başkanımız da katılacaktı bu akşam davetliniz olarak. Maalesef Cumartesi akşamı yaşadığımız üzücü olaydan sonra 3 tanede Konya’dan güvenlik görevlimiz şehit oldu. Onların cenaze törenlerine katıldılar. Tabiki bunların dışında bir başarı var ortada ve Aykut Kocaman gibi bir değerle çalışmanın mutluluğunu yaşıyoruz hep birlikte. Onun takımıyla uyum içinde olması ligi üçüncü bitirmemizi ve UEFA’ya direkt olarak katılmamızı sağladı. Bu yılda aynı tempoda üzerine koyarak devam etmeye çalışıyoruz. Ben bu ödülü sevgili Aykut Kocaman ve futbolcu arkadaşlar adına alıyorum. Oylarını bizden yana kullandıkları için Boğaziçi Üniversitesi öğrencilerine çok teşekkür ediyorum..."

odul-2.jpg

Türkiye’nin ilk öğrenci topluluğu olan Boğaziçi Üniversitesi Spor Kurulu’nun "Yılın En İyi Çıkış Yapan Takımı" kategorisinde Atiker Konyaspor’un oylamayı açık ara önde tamamladığı öğrenildi.

HABERE YORUM KAT