1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. YPG/PKK'dan "dost" Arap savaşçı ve eşine sokak ortasında infaz
YPG/PKK'dan "dost" Arap savaşçı ve eşine sokak ortasında infaz

YPG/PKK'dan "dost" Arap savaşçı ve eşine sokak ortasında infaz

Suriye'nin Rakka ilinde duvara yazılan "Öcalan düşecek" yazısını silmeye çalışan YPG/PKK'lı teröristler, hırslarını Araplardan aldı- YPG/PKK'lılar o sırada sokaktan geçen, örgüt saflarında SDG kılıfı altında savaşan bir Arap ve eşini sorgusuz sualsiz infa

A+A-

ANKARA (AA) - Suriye'nin kuzeyinde Haseke ilinde "Öcalan düşecek" yazısını duvardan silmeye çalışan terör örgütü YPG/PKK üyeleri, SDG saflarında yer alan bir Arap savaşçıyla eşini sokak ortasında infaz etti.

Terör örgütü YPG/PKK işgalindeki Rakka ilinde, terör örgütü üyelerinden biri, Arapça "Öcalan düşecek" yazısını silmeye çalışırken, olay yerinden geçen bir Arap çifti silah zoruyla durdurdu.

Kürtçe hakaret eden YPG/PKK'lı teröristlerin hırslarını olay yerinde durdurdukları Arap çiftinden aldığı anların görüntüleri sosyal medyada paylaşıldı.

Çiftin kullandığı motosikleti ayağıyla tekmeleyen YPG/PKK'lı bir terörist, daha sonra silahını çifte doğrultarak sorgusuz infaz etti.

Terör örgütü üyeleri, terörist elebaşı Öcalan'ın fotoğrafının asılı olduğu araçlarıyla olay yerinden uzaklaştı.

Katledilen erkeğin, YPG/PKK'nın ABD desteği almak için kılıf olarak kullandığı SDG'nin saflarındaki Araplardan olduğu öğrenildi.


Etiketler : , ,

HABERE YORUM KAT