1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Yunan Adaları Feribot Seferlerinde Yeni Dönem
Yunan Adaları Feribot Seferlerinde Yeni Dönem

Yunan Adaları Feribot Seferlerinde Yeni Dönem

Yunan Adaları Feribot Seferlerinde Yeni Dönem

A+A-

 

Yurtdışı seyahatlerinin gittikçe popülerleşen destinasyonlarının ilk sırasına kurulan Yunan adalarına gitmenin en keyifli ve kolay yolu tabi ki feribot yolculuğu. Taptaze bir girişim olan Feribotlines tüm Yunan adalarına gitmek için online bilet alma hizmeti sunarak Yunan adaları seyahatlerini büyük ölçüde kolaylaştıracak.

Sistemin büyük bir özenle geliştirildiğinin altını çizen girişimci Tamer Arda Tuncer Feribotlines projesinin amacının başta Yunan adaları olmak üzere feribotla seyahat etmeyi düşünen tüm kullanıcıların kusursuz bir deneyim yaşamasını sağlamak ve yolculuk sürecinin tümünü kolay hale getirmek olduğunu belirtiyor.

Feribotlines Kuşadası Samos feribot biletinin yanı sıra diğer Yunan adaları için de bilet satın alma hizmeti sunuyor. Sitede sunulan tek hizmet de bu değil, Feribotlines Yunan adalarına sefer düzenleyen tüm firmaları tek platformda kullanıcılarına bir arada sunuyor ki bu da hem feribotlar, sefer saatleri hem de bilet fiyatları arasında karşılaştırma yaparak kullanıcıların kendileri için en uygun seferlere kolayca ulaşmaları anlamına geliyor. Aldığımız bilgilere göre şuanda en popüler rota ise Bodrum Kos feribot rotası.

Platformun sunduğu hizmetlerden biri de müşterileri özel vize danışmanları ile irtibata geçirmesi ki bu www.feribotlines.com ‘u diğer sitelerden çok daha başarılı kılacak unsurlardan biri. İster Samos’a, ister diğer Yunan adalarına seyahat etmek için bilet aldığınızda özel vize danışmanları sayesinde gideceğiniz destinasyon için gerekli olan vizeyi nasıl alabileceğiniz, vize almak için gerekli olan belgeler gibi birçok konuda bilgi edinebiliyorsunuz. Vize danışmanları Yunan adalarına gidiş sürecini kısaltma konusunda önemli rol oynuyorlar. Zira bu adaların bir kısmına kapı vizesi ile girilebilirken bir kısmı içinse Schengen vizesi gerekiyor.

Girişimci Tamer Arda Tuncer Feribotlines platformunda şu an için sadece Yunan adaları için feribot bileti satıldığını ve diğer hizmetlerin sunulduğunu belirtirken önümüzdeki günlerde birçok farklı güzergah için de hizmet sunmaya başlayacaklarını müjdeliyor. Yunan iç hatları, Kıbrıs ve Ukrayna da ilerleyen dönemde Feribotlines hizmet skalasında yerlerini alacak olan güzergahlar.

Son derece dikkat çekici ama daha önemlisi Yunan adalarına seyahat etmeyi büyük ölçüde kolaylaştıran Feribotlines projesi gezginlerin ve tatilcilerin en büyük destekçilerinden biri olarak adını hafızalara kazıyacak gibi görünüyor.

HABERE YORUM KAT