AK Parti Kadın Kollarından büyük destek

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığı tarafından başlatılan kampanya kapsamında İl Kadın Kolları Başkanlığı, Hatay’a “Sıcak Sofralar Tekrar Kurulsun Mutfak Seti” gönderiyor.

Yayınlanma:
AK Parti Kadın Kollarından büyük destek

Konya AK Parti Kadın Kolları Başkanlığı tarafından Hatay’a 400 koli mutfak seti gönderiliyor. Depremin İlk anından itibaren seferber olduklarını vurgulayan Başkan Esra Doğan Candan, “Maalesef 6 Şubat’ta Kahramanmaraş merkezli meydana gelen ve 11 ilimizi etkileyen depremleri yaşadık. Tüm Türkiye’yi derinden sarsan ve asrın felaketi olarak nitelendirilen depremlerde 50 bine yakın vatandaşımızı kaybetmenin büyük üzüntüsünü yaşıyoruz. Meydana gelen depremler sonrası teşkilatlarımız ilk günden itibaren seferber oldu. Depremden etkilenen vatandaşlarımızı çadırkent ve konteyner kentlerimizde ziyaret ederek onları yalnız bırakmadık. İllerimize gelen depremzedelerimizi de kaldıkları yerlerde ziyaret ederek destek olduk.” diye aktardı.

ak-parti-kadin-kollarindan-buyuk-destek-3.jpg

‘400 KOLİ GÖNDERİYORUZ’

Teşkilat olarak toplamda 400 koli göndereceklerini söyleyen Candan, “Bugün burada 22 Şubat’ta Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığımız tarafından başlatılan ve 70 ilimizin de katılımıyla desteklenen “Sıcak Sofralar Tekrar Kurulsun Mutfak Seti” kampanyası için toplandık. Kampanya kapsamında Konya İl Kadın Kolları Teşkilatı olarak tüm il, ilçe ve mahalle teşkilat mensuplarımızın da destekleriyle 400 adet koli hazırlayarak Hatay’a gönderiyoruz.

ak-parti-kadin-kollarindan-buyuk-destek-4.jpg

İlk günden bu yana depremzedelerimizi yalnız bırakmayan ve kampanyamıza destek veren herkese şükranlarımızı sunuyoruz. Allah’ın izniyle bu zor günleri hep birlikte atlatacak, yaralarımızı birlikte saracağız.” dedi.

ak-parti-kadin-kollarindan-buyuk-destek-5.jpg

Etiketler :