1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Altın fiyatları bugün ne kadar?
Altın fiyatları bugün ne kadar?

Altın fiyatları bugün ne kadar?

Altın fiyatları hafta sonu vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. Fed’in faiz artırım kararı ve Çin’deki artan koronavirüs vakaları altın fiyatlarında dalgalanmaya neden oldu. Hafta başından beri inişli çıkışlı bir fikstür sergileyen altın, 14 Mayıs Cumartesi günü tekrardan düşüşe geçti. Ons altın 1812 dolar seviyesinden işlem görürken, en büyük düşüş gram altında gözüktü. Gram sabah saatleri itibariyle 901 liradan işlem görmekte. Peki 14 Mayıs 2022 altın fiyatları ne kadar?

A+A-

Altın fiyatlarındaki hareketlilik bugünde devam ediyor. Fed’in faiz artırım kararı, Çin’de artan koronavirüs vaka sayıları ve ABD Nisan enflasyonunun beklenenin üstünde gelmesi altın fiyatlarında baskı oluşturdu. 14 Mayıs Cumartesi günü ons altın 1812 dolardan işlem görürken, gram altın 901 liraya kadar geriledi. Vatandaşlar ise “14 Mayıs Cumartesi günü gram, tam, yarım ve çeyrek altın ne kadar, kaç TL? Altın fiyatlarında son durum ne? Altın düştü mü, yükseldi mi?” sorularını araştırmaya başladı. İşte 14 Mayıs 2022 altın fiyatlarında son durum… 

GRAM ALTIN NE KADAR?

Hafta sonunda gram altın yüzde 0,03 gerileyerek 901 liradan işlem görüyor. Hafta içinde ise 905 ve 906 bandında işlem görmekteydi. 

ÇEYREK ALTIN KAÇ TL? 

Çeyrek altın ise hafta sonunda yüzde 0,01 yükselerek 1484 liradan işlem görmekte.

YARIM ALTIN NE KADAR?

Yarım altın hafta sonunda da dalgalı trafiğine devam ediyor. Yarım altın şuan 2972 liradan işlem görmekte. 

TAM ALTIN NE KADAR?

Tam hafta sonu sabah saatleri itibariyle 5918 liradan işlem görüyor.

HABERE YORUM KAT