1. HABERLER

  2. Arma Kent’de hayat başladı
Arma Kent’de hayat başladı

Arma Kent’de hayat başladı

İnşaat sektörünün 40 yıllık tecrübeli şirketi Okkalar İnşaat, Konya’nın Selçuklu ilçesinde hayata geçirdiği Arma Kent projesinde anahtar teslimlerini yaptı. İstanbul Kartal’da bulunan Arma Menta projesinin teslimlerine de 3 ay sonra başlanıyor.

A+A-

Şimdiye kadar iki milyon metrekarenin üzerinde inşaat yapıp teslim eden, 2018 yılında da toplamda 200 milyon TL’lik yatırımla Arma Kent, Arma Menta, Arma Modern ve Arma Cadde projelerini hayata geçiren Okkalar İnşaat, bir yandan Konya ve İstanbul’da tamamlanan projelerinin teslimlerine başlarken diğer yandan yeni projelerinin startını vermeye hazırlanıyor. Okkalar İnşaat, Konya’nın Selçuklu ilçesinde yer alan, üç blok ve 230 daireden oluşan Arma Kent projesinden ev sahibi olanlara dairelerini teslim etti. Ayrıca İstanbul’daki Arma Modern projesini vaktinden önce teslim eden Okkalar İnşaat, Arma Cadde projesini 1 ay sonra,14 katlı iki bloktan oluşan ve doğal yaşam konseptinin öne çıkarıldığı İstanbul Kartal’da bulunan Arma Menta projesini de 3 ay sonra teslime başlıyor.

omer-faruk-okka-003.jpg

“ULAŞILABİLİR FİYATLARLA HALKIMIZI EV SAHİBİ YAPIYORUZ”

Okka, “Sektörde 40 yıllık geçmişi olan bir aileden geliyoruz. Şirket olarak doğru zamanda doğru hamleleri yaparak ulaşılabilir fiyatlarla halkımızı ev sahibi yapıyoruz. Bunu yaparken de özellikle kentsel dönüşüme giren bölgeleri tercih ediyoruz. Bu sayede hem depreme dayanıksız yapıların dönüşümünü sağlayarak güvenli konutlar inşa ediyoruz hem de ülkemizdeki binaların çehresini yenileyerek estetik bir görünüme kavuşmasını sağlıyoruz. Projelerimizi hayata geçirirken kaliteden ve dürüstlükten ödün vermiyoruz. Başarımızın sırrı da burada gizli” diye konuştu.

okkalar-insaat-(1).jpg

DAKİKALAR İÇİNDE ŞEHRİN KEŞMEKEŞİNDEN KURTULMA FIRSATI

Toplamda 53 bin 450 metrekare inşaat alanına sahip olan ve 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden oluşan Arma Kent, lokasyonu itibariyle dakikalar içinde şehrin keşmekeşinden kurtulup hayat enerjisi dolu yaşam alanına geçilmesini sağlıyor. Proje, ev sahiplerine hamam, sauna, buhar odası, fitness, çocuk oyun alanı ve toplantı odası gibi kapalı sosyal alanları ile bahçesindeki futbol sahası, basketbol sahası, yürüyüş parkuru, kameriyeler, süs havuzu ve açık çocuk alanıyla konforlu bir hayatın yanında sağlıklı bir yaşam alanı da sunuyor.

okkalar-insaat-(2).jpg

KAYNAK: YENİ HABER BUSİNNES KONYA DERGİSİ

yeni-haber-business-(84).jpg

HABERE YORUM KAT