1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Aronia Ultra Panax Set Nasıl Satın Alınır?
Aronia Ultra Panax Set Nasıl Satın Alınır?

Aronia Ultra Panax Set Nasıl Satın Alınır?

Aronia Ultra Panax Set Nasıl Satın Alınır?

A+A-


Bir ürünü satın almanın en pratik yollarından biri e-ticaret sektörünü ziyaret etmektir. Bu sektörde ultra panax aronia onlarca firma, yüzlerce ürün bulabilirsiniz. Her şirket kendi satış politikasıyla ürün temin etmektedir. Siz de kendi standartlarınıza göre bir adres bulabilir ve hem inceleme yapabilir hem de ürün talep edebilirsiniz. İstediğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz sayıda ürün talep edebilir ve kişisel iletişim bilgileriniz ile bize bildirim de bulunabilirsiniz. Tarafımıza ulaşan veriler doğrultusunda sipariş paketiniz hazır hale getirilir, adresinize doğru yola çıkar. Teslimattan sonra kullanıma başlayabilirsiniz.
Orijinal Ürün Gönderimi!
Resmi satış sitesi olarak ürün siparişi veren her müşteri için hologram etiketli orijinal ürün gönderimi sağlanmaktadır. Böylece orijinal ürün kutusu ve ya ambalajı üzerinde yer alan açıklamalara da sahip olmuş olursunuz. İçeriğinde kullanılanlar, kullanım talimatı, saklama koşulları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. İnternet alış verişlerinde orijinal ürün elde edebilmek de oldukça önemli bir konudur.


Kargo Şirketi Seçimi
Sitemizden ürün talep eden müşterilerimiz için tüm işlemler bireysel tercihlerle oluşmaktadır. Kargo şirketi için de yani ürün paketinizi taşıyarak size getirecek olan firma için size sunulan seçeneklerden birini işaretleyebilirsiniz. PTT Kargo, MNG Kargo, Aras Kargo firmalarından birini tercih edebilirsiniz. Kalite ve güvenle sunulan hizmet en geç iki iş günü sonunda tamamlanmaktadır.


Kapıda Ödeme Yöntemi
Sipariş paketiniz kapınıza geldiğinde kapıda ödeme yöntemini kullanabilirsiniz. Gelen kargo görevlisinin yardımı ile kredi kartı ve ya nakit ile satın alımınızı tamamlayarak ürün sahibi olabilirsiniz. Havale ve EFT ise online ödeme yöntemleri arasındaki alternatiflerdir.


Muhteviyatı ve Kullanım Şekli
İçinde vitamin, mineral ve anti oksidan bulunan bitkisel ürün pratik kullanımlıdır. 4 adet 30lu kapsül panax ve çay paket içinde mevcuttur. Çay günde iki kez demlenebilir.
Güncel Fiyat Listesi

ultra panax aronia kapsül 4Lü 30 kapsül + 1 çay hediye 99 tl + 10 tl kargo ücreti, 2 set 189 tl + ücretsiz kargo, 3 set 289 tl + ücretsiz kargo, 4 set 389 tl + ücretsiz kargodur.

HABERE YORUM KAT