Bahçeli'den çirkin saldırı için çok sert tepki Sabrımızı taşırmayın!

MHP Lideri Bahçeli, Kıbrıs Rum Kesimi’nin Limasol kentindeki bir camiye yönelik çirkin saldırısına sert tepki gösterdi.
Bahçeli'den çirkin saldırı için çok sert tepki Sabrımızı taşırmayın!

MHP Genel Başkanı Bahçeli yaptığı açıklamada, "Kıbrıs Rum Kesimi’nin Limasol kentindeki bir camiye yönelik nefret dolu saldırıları lanetliyorum. 1821 Mora Ayaklanmasının 200. yıl dönümü münasebetiyle Türklere ölüm sloganları atanlar, cami duvarlarına mavi boyayla haç resmi çizenler alçaktır, korkaktır, günahkârdır" ifadelerini kullandı.

BAHÇELİ: ALÇAKLIK, KORKAKLIK...

Kıbrıs Rum Kesimi’nin Limasol kentindeki bir camiye yönelik nefret dolu saldırıları lanetliyorum. 1821 Mora ayaklanmasının 200. yıldönümü münasebetiyle Türklere ölüm sloganları atanlar, cami duvarlarına mavi boyayla haç resmi çizenler alçaktır, korkaktır, günahkârdır.

"SABRIMIZI TAŞIRMAYIN"

Müslüman Türkün kanından beslenen canilerin torunlarına tavsiyem, sabrımızı taşırmamaları, tahrik ve tacizlerinden derhal vazgeçmeleridir. Çünkü Mora Ayaklanmasının rövanş sayfası henüz görülmemiş, bu hesap henüz kapanmamıştır.

"KANIMIZ HALA YERDEDİR, GÜNÜ GELDİĞİNDE HESABI SORULACAK"

Bu vesileyle Mora ayaklanmasında şehit edilen, şiddet ve dehşet tüneline sokularak hayatlarını kaybeden Müslüman Türklere Allah’tan rahmet diliyor, hepsini saygı ve şükranla anıyorum. Kanımız hala yerdedir, günü geldiğinde bedeli muhasım odaklara elbette ödettirilecektir.

KAYNAK: İHA